Wyniki konkursu „Różowy Słoń” 2021 już są!
Zobacz który artykuł zeszłego roku był według czytelników najlepszy.

Tu-154

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Tu-154 – niezniszczalna, pancerna broń na kaczki. Zniszczyć ją może tylko rzadko występująca brzoza smoleńska.

Niezawodnie skuteczna, o dużej sile rażenia. Zniszczenia w okolicach ustrzelonego ptactwa mogą być spore – strzelamy do jednego ptaka, a spada nawet setka trafiona rykoszetami. Wymaga ostrożności w użyciu – tylko dla doświadczonych strzelców. Istnieje jednak aktualnie ryzyko wycofania jej z obiegu, gdyż powoduje zniszczenie środowiska. Eksterminacja ptactwa może doprowadzić do zaburzenia łańcucha pokarmowego i skazania całego ekosystemu na niechybną śmierć.

Dubeltówka ma jedną podstawową wadę – jej waga przekracza możliwości udźwigu jednej osoby, co nie uniemożliwia polowań. Nie wolno jednak wchodzić z nią do lasu. Została użyta jeden raz przez nieznanego człowieka, skutki były ogromne, nieocalała nawet smoleńska brzoza.

Napęd[edytuj • edytuj kod]

Ta niezawodna maszyna wyposażona jest w dwa Turbowodorowe jednostki napędowe z potrójnym wtryskiem na podwójną wóde. Posiada także trzeci otwór u nasady statecznika. Według ekspertów Macierewicza, to właśnie tam Ciemne siły Władimir Putin ukrył tajemnicze puszki i parówki nafaszerowane trotylem.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Nonźródła
Zobacz w Nonźródłach:
Stenogramy z Tupolewa
NonNews
Zobacz w NonNews temat:


PL road sign A-34.svg To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny transportu. Rozbuduj go – nie przejedziesz się na tym.