FotoŁowca 2022
Zalegają ci w galerii telefonu zabawne zdjęcia? Podziel się nimi w konkursie FotoŁowca i zostań łowcą roku!

Antek Emigrant

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Antek Emigrant – forumowicz Onetu, najsłynniejszy troll internetowy (po Jasiu) i prozaik żyjący współcześnie. Zasłynął jako wybitny politolog, socjolog, historyk i ginekolog-chałupnik. Swoje dzieła publikuje w skarbnicy wszelkiej mądrości – na forum.

Nie wiadomo na pewno, czy „Emigrant” to nazwisko Antka, czy też rzeczywiście wyemigrował on z kraju. Przez niektórych jest uważany za kolejne wcielenie Jasia Śmietany. Prawdopodobnie zawarł tajny pakt z Wojtkiem. Pewne źródła podają, że to on jest tajemniczym Stigiem z Top Gear. Inne natomiast, że jest to wcielenie Antka od Smoleńska.

Poglądy[edytuj • edytuj kod]

Teksty Antka to głównie krytykowanie, obrażanie i słuszne wyśmiewanie Platformy Obywatelskiej. Czasem, gdy zabraknie mu argumentów przeciw PO, zaczyna krytykować lewicę.

Swoje wypowiedzi Antek zaczyna od charakterystycznego „CZEŚĆ KOMUSZKI!!!” obecnie „CZEŚĆ KOmaroMUSZKI”. Daje w ten sposób do zrozumienia, że jego teksty są skierowane do komunistów, więc odpisują mu głównie miłośnicy prawicy.

Rozszczepienie osobowości[edytuj • edytuj kod]

Wielu „ekspertów” uważa, iż Antek Emigrant cierpi na rozszczepienie osobowości. Znany jest bowiem jego zwyczaj odpisywania na własne komentarze. Zazwyczaj odpisuje pod innym nickiem, lecz czasami zapomina się wylogować.

Bardzo dba o to aby jego wpis nie został przeoczony, więc często jest pierwszym który sobie odpowiada, w 99% jest to: I co zatkało? lub Prawda boli?, Coś nie tak?. W ten sposób jego komentarz ma większe szanse na pozyskanie odpowiedzi.

Krytyka[edytuj • edytuj kod]

Wielu zwolenników Platformy inaczej zwanych lemingami, uważa Antka za szczyt bezczelności – wyjechał z kraju, pracuje na zmywaku i zagłosował na PiS. Przy czym życie w kraju i głosowanie na PO uznać należy za szczyt głupoty.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


P vip.svg To jest tylko zalążek artykułu biograficznego. Jeśli widziałeś tę osobę na ulicy – rozbuduj go.