Hawaje

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wycieczka Rodziny Radia Maryja na Hawajach

Ra-ri-ra-ra, ra-ri-ra-ra

Hawajska melodia ludowa

Hawaj jest piękny, Hawaj uroczy, Hawaju powiedz mi czy kochasz mnie?

Polsko-hawajska melodia ludowa

Hawaje – część Stanów Zjednoczonych, która wybrała wolność i odpłynęła w siną dal. Amerykanie wiedzą, że Hawaje są bardzo, bardzo daleko i dalej to już tylko niebo styka się z horyzontem oraz mieszkają smoki ze Świętym Mikołajem.

Historia[edytuj • edytuj kod]

  • Bardzo dawno temu król Babamanaboku VII wyprawił wielką ucztę. Następnego dnia do brzegów Hawajów dobił James Cook i nie został zjedzony.
  • Na Hawajach znajduje się Per... Pelr... Preal... Habro... Haubo... Harlborl... no taka baza amerykańskiej marynarki, na którą kiedyś napadli Japończycy i zrobili taką siekę, że tylko Ben Affleck ocalał.
  • W 1959 roku Stany Zjednoczone wcieliły Hawaje do siebie. Z wdzięczności Hawajczycy dwa lata później wyprodukowali Baracka Obamę.
  • Stolicą Hawajów jest Honolulu, lub jak kto woli Właź natychmiast do łóżka.

Teraźniejszość[edytuj • edytuj kod]

Na Hawajach jest bardzo ciepło, bo wszyscy chodzą w spódniczkach z trawy, kwiecistych koszulach i z girlandami kwiatów na szyjach. Głównym zajęciem Hawajczyków jest granie na gitarach, robienie barbecue na plaży, picie drinków z palemką i serfowanie na deskach do prasowania. Jest tu pełno przestępców na urlopach i bogatej amerykańskiej młodzieży, przybyłej w celu odbycia inicjacji seksualnej.

W Honolulu jeździ się straszyć małpy. Przyjechał tam kiedyś Sam Król celem zagrania koncertu, ale akurat padało. Ostatecznie koncert nagrano w Hollywood, gdzie Hawaje zrobiono z plastiku i tektury.

Język[edytuj • edytuj kod]

Hawajczycy mają najprostszy język świata, ponieważ wszystko w języku hawajskim nazywa się aloha. Oto przykład:
Aloha aloha aloha aloha-aloha aloooooha loha aloha ha oznacza Jakże piękny jest rześki, słoneczny poranek (jak również Nie wrzeszcz na mnie, trzeba było się ze mną nie zakładać, że zjem twoje stringi).

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]