FotoŁowca 2020
Masz oko do wyłapywania absurdów? Zrób zabawne zdjęcie i prześlij je na konkurs FotoŁowca!

Hawaje

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wycieczka Rodziny Radia Maryja na Hawajach

Ra-ri-ra-ra, ra-ri-ra-ra

Hawajska melodia ludowa

Hawaj jest piękny, Hawaj uroczy, Hawaju powiedz mi czy kochasz mnie?

Polsko-hawajska melodia ludowa

Hawaje – część Stanów Zjednoczonych, która wybrała wolność i odpłynęła w siną dal. Amerykanie wiedzą, że Hawaje są bardzo, bardzo daleko i dalej to już tylko niebo styka się z horyzontem oraz mieszkają smoki ze Świętym Mikołajem.

Historia[edytuj]

  • Bardzo dawno temu król Babamanaboku VII wyprawił wielką ucztę. Następnego dnia do brzegów Hawajów dobił James Cook i nie został zjedzony.
  • Na Hawajach znajduje się Per... Pelr... Preal... Habro... Haubo... Harlborl... no taka baza amerykańskiej marynarki, na którą kiedyś napadli Japończycy i zrobili taką siekę, że tylko Ben Affleck ocalał.
  • W 1959 roku Stany Zjednoczone wcieliły Hawaje do siebie. Z wdzięczności Hawajczycy dwa lata później wyprodukowali Baracka Obamę.
  • Stolicą Hawajów jest Honolulu, lub jak kto woli Właź natychmiast do łóżka.

Teraźniejszość[edytuj]

Na Hawajach jest bardzo ciepło, bo wszyscy chodzą w spódniczkach z trawy, kwiecistych koszulach i z girlandami kwiatów na szyjach. Głównym zajęciem Hawajczyków jest granie na gitarach, robienie barbecue na plaży, picie drinków z palemką i serfowanie na deskach do prasowania. Jest tu pełno przestępców na urlopach i bogatej amerykańskiej młodzieży, przybyłej w celu odbycia inicjacji seksualnej.

W Honolulu jeździ się straszyć małpy. Przyjechał tam kiedyś Sam Król celem zagrania koncertu, ale akurat padało. Ostatecznie koncert nagrano w Hollywood, gdzie Hawaje zrobiono z plastiku i tektury.

Język[edytuj]

Hawajczycy mają najprostszy język świata, ponieważ wszystko w języku hawajskim nazywa się aloha. Oto przykład:
Aloha aloha aloha aloha-aloha aloooooha loha aloha ha oznacza Jakże piękny jest rześki, słoneczny poranek (jak również Nie wrzeszcz na mnie, trzeba było się ze mną nie zakładać, że zjem twoje stringi).