FotoŁowca 2022 – głosowanie
Wybierz najlepsze zdjęcie w FotoŁowcy 2022! Głosować może każdy, nie trzeba się nawet rejestrować.

Krzysztof Jackowski

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Krzysztof Jackowski (ur. 1 czerwca 1963) – polski tokarz i przyjaciel Leppera. A że tokarze mało zarabiają, to Jackowski zaczął dorabiać sobie jako jasnowidz. Gość każdego noworocznego wydania Super Expressu.

Biografia[edytuj • edytuj kod]

Krzysztof Jackowski ukończył zawodówkę, po czym odbył zaoczne studia w Akademii Jedi. Wkrótce otworzył firmę i przekonał urzędników, że działalność gospodarcza zarejestrowana jako „usługi paranormalne” jest dochodowa. W 2000 roku wystąpił w filmie dokumentalnym pt. „Jasnowidz”. W 2003 roku pojechał do Japonii, gdzie wygrał turniej jasnowidzów. Znany jest z tego, że co roku przepowiada III wojnę światową i odnajduje dziesiątki ludzi. W kwietniu 2004 roku zapowiedział że zdobędzie nagrodę fundacji Randiego (tej od demaskowania mitów o cudach Jezusa) by udowodnić, że potrafi przepowiadać przyszłość. Nawet wysłano zgłoszenie, ale fundacja stchórzyła i powiedziała, że Jackowski nie ogarnia regulaminu, skoro wysłużył się Niemcem.

Sukcesy[edytuj • edytuj kod]

Krzysztof Jackowski przewidział m.in:

Warto zaznaczyć że Krzysztof Jackowski nie przepowiada pierdół. I tak nie dowiedzieliśmy się niczego o takich nieistotnych kwestiach jak: katastrofa smoleńska, sukces polskich piłkarzy na Euro 2016, powstanie Państwa Islamskiego, Nagrodzie Nobla dla Obamy, kolejnych klęskach Janusza Korwin-Mikkego, powstaniu KOD-u, karierze Ryszarda Petru, fali uchodźców i innych pierdołach.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Przypisy