FotoŁowca 2022 – głosowanie
Pomóż nam wybrać najlepszy strzał w FotoŁowcy 2022! Głosować może każdy, nie trzeba się nawet rejestrować.

Mały Gość Niedzielny

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Mały Gość Niedzielny promuje rasizm

Mały Gość Niedzielny – miesięcznik dla młodych katolików, wychowywanych w duchu Encyklopedii „Okiem”, Radia Maryja i Telewizji TRWAM.

Stałe elementy[edytuj • edytuj kod]

Po pierwsze, jako że Mały Gość przeznaczony jest dla młodzieży, nie może obejść się bez prezentów w każdym numerze. Co miesiąc redaktorzy pobijają samych siebie, jednakże najwspanialszym ich pomysłem (ku uciesze emo) było dołączenie do wydania wielkopostnego sznurka.

Do stałych rubryk Małego Gościa należą tak zwane Darmowe Korepetycje, w których młodzi ludzie zadają najczęściej pytania dotyczące ich wyobcowania, jako że nie chcą zgodzić się na to, aby zuo wkroczyło w ich życie. Czytelnicy równie często wspominają o swych licznych kompleksach i tym, że ich przyjaciel/przyjaciółka/sąsiad/pies/chomik nie potrafi uwierzyć w Pana Boga, a oni nic nie mogą na to poradzić. W odpowiedzi otrzymują bardzo praktyczne rady, czyli opis współczesnych nastolatek, które nie umieją sobie radzić w życiu lub zapewnienia, że jest wiele osób, które nigdy nie paliły ani nie piły, a mimo to się zakochały.

Inna stała rubryka zawiera pewne obrazy, a także ich zafałszowane kopie przez niejakiego Franka Fałszerza[1]. Ów Franek zachęca do wyszukania kilkunastu różnic pomiędzy obrazkami oraz przesłanie ich za pomocą serwisu internetowego. Do wygrania są jakże ciekawe książki.

Przypisy

  1. Który jest również felietonistą w Dużym Gościu i redaktorem serwisu gosc.pl


Noia 64 apps knode.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny mediów i prasy. Jeśli podoba ci się Monika Olejnik – rozbuduj go.