Media Markt

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Uwaga! Hasło nie dla idiotów! Powtarzam! Nie dla idiotów!

Media Markt o tym artykule
Zrobili z ciebie idiotę? Idź do konkurencji!

Media Markt – ogólnoświatowa sieć hipermarketów specjalizująca się w sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego nie dla idiotów.

Przed wejściem do sklepu ochroniarze sprawdzają iloraz inteligencji klientów; do sklepu nie mają wstępu idioci, w związku z czym większość osłów nigdy nie miała okazji wstępu do sklepu. Poza tym specjalizują się w sprzedaży tzw. chińszczyzny np. uszkodzone telewizory lub same atrapy, posiadają również artykuły tjuningowe takie jak głośniki firmy hijankhoingokingo, radia czy też opony bez bieżnika. Jak każdy wie, ich towar ma zapachy chińskich tandetnych zabawek, które się znajdowały się w kontenerach z plastikiem; ten plastik okazał się idealny dla artykułów tjuningowych, szczególnie wyświetlaczy w radiach, czy też płyt, które można zawiesić na lusterku, ale wracając do zapachu – dołożyli wszelkich starań do zniszczenia zapachu używając 666 wiatraków. Ich znane na całym świecie promocje są niezgodne z ich hasłem, ponieważ złapią się na nie tylko idioci bo zamiast 149 zł, w promocji zapłacisz 189 zł za coś co w super markecie i tak kosztuje 129 zł.Konkuruje z Media Expert o miano najlepszego sklepu AGD/RTV na świecie. Jednak, że Media Expert pogrążyło się Eweliną Lisowską jako główną aktorkę w filmie ,,Media Expert! Włączamy niskie ceny!", Media Markt jest tymczasowo na pierwszym miejscu.

Akcje[edytuj • edytuj kod]

Sieć sklepów Media Markt organizuje akcje pod jakże wzniosłym hasłem „Idź i walcz o swoje” – polegają one na tym, że wszystkie towary, które dawno straciły na nowoczesności są wyprzedawane za symboliczną złotówkę. Akcja ta ściąga do sklepów tłumy klienteli, dlatego tez wybierając się na taką promocje bardzo przydatna będzie znajomość prawa dżungli „Najsilniejsi górą”.

Reklamy[edytuj • edytuj kod]

Wiadomo, że reklamy Media Marktu to dzieła sztuki. Ostatnio nawet dostały nominację do Oscara, ale statuetki nie wygrały z powodu głupoty jurorów.

NonNews
Zobacz w NonNews tematy:

Galeria[edytuj • edytuj kod]

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]