Mieciu Mietczyński

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Mieciu Mietczyński tłumaczy, dlaczego widzowie mają oglądać jego filmy razem z rodziną

Mieciu Mietczyński (też Masochista, Profesor Niczego, Marzena Rogalska, właściwie Bartłomiej Szczęśniak; ur. 21 lutego 1992 w Pszczynie) – polski youtuber znany z tego, że jego właścicielem jest pies Gaugan. Przyjaciel Adama Gesslera, ulubieniec Piotra Czai, patron filmów Mariusza Pujszy oraz laureat honorowego Węża wręczonej mu przez Macieja OCenzura2.svgo. Recenzując polskie filmy ryczy z bólu niczym ranny łoś.

W 2011 roku wyemigrował do Holandii, a potem do Wielkiej Brytanii. W Niderlandach zasmakował w marihuanie. Uzależnienie bardzo zaszkodziło Mietkowi, bo pod wpływem Kac Wawy gandzi zaczął doceniać film Gulczas, a jak myślisz?.

Jest jednym z prekursorów youtube'owego trendu im dłuższe włosy, tym lepsze filmy, jednak w przeciwieństwie do innych twórców, zapuszcza włosy na brodzie. Amerykańscy naukowcy szacują, że w przyszłym roku będzie ona wyższa od Miecia, a za dwa lata zyska samoświadomość, żywiona okruszkami jedzenia właściciela. Najpewniej otworzy wtedy własny kanał na YouTube, z recenzjami najgorszych szamponów.

Oprócz podstawowej serii Promujemy Piotra Czaję Masochista ma też inne – Promujemy Adama Gesslera Ni mom pojęcia co robię, gdzie dzieli się ze światem swoim kunsztem kulinarnym[potrzebne źródło], Streszczenia lektur, za które Mieciu nie dostaje hajsu od MEN, mimo że są lepsze merytorycznie niż wywody polonistów. Od czasu do czasu wygada się także w luźniejszej formie, zwykle lamentując o tym, że za publiczne pieniądze kręci się gnioty z aktorstwem gorszym niż na jasełkach, a potem on musi na to chodzić do kina i opowiadać o tym przed kamerą.

Mietek ma za sobą również karierę wiecznego stażysty w Weszło.fm, będąc pierwszym i jedynym w historii radiowcem, który nie potrafi mówić tak, by ktokolwiek go zrozumiał. Zajmował się tam głównie gloryfikowaniem Ekstraklasy, a zwłaszcza Jagiellonii, gdyż dostał od niej darmową koszulkę, co oznacza, że jego obiektywizm został kupiony za około 200 złotych + koszt przesyłki.

Ciekawostki[edytuj • edytuj kod]

  • Jest pierwszym Polakiem, który NA PEWNO przeczytał Krzyżaków.
  • W każdym razie nadużywa związku frazeologicznego w każdym razie.
  • Według faktów autentycznych Mietek nie zna się na filmach Piotra Czai.
  • Jego piękny zarost to zasługa pocierania sobie twarzy natką pietruszki.
  • Myli Olsztyn z Lublinem.
  • W kuchni jest przydatny jak Druid z Serca gór.
  • Według reżysera OCenzura2.svgj rCenzura2.svgki donosił za komuny. Jego pseudonim to Esperanza.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]