NonNews:Raper chce udowodnić płaskość Ziemi

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
W końcu odkryjemy całą prawdę o Ziemi

27 września 2017

Ostatnio w Internecie trwa zażarta kłótnia pomiędzy zwolennikami teorii o płaskiej Ziemi a jej przeciwnikami. Najprawdopodobniej jesteśmy świadkami jej końca, gdyż niejaki B.o.B postanowił przyłączyć się do tej pierwszej grupy.

Bobby Ray Simmons Jr., raper i pozytywny wariat znany bardziej w USA pod pseudominem B.o.B ostatnio opublikował na Twitterze zdjęcie mające stanowić dowód na płaskość Ziemi. Nie otrzymał jednak żadnej odpowiedzi z wyżej wymienionych stron konfliktu, albo żadna z nich nie spodobała mu się, gdyż postanowił samodzielnie zorganizować zbiórkę w jednej ze specjalnie do tego przeznaczonych stron internetowych mającą na celu położenie kresu całej tej sprawie.

Celem tej akcji jest zebranie kwoty dwustu tysięcy dolarów, które natychniast zostaną przeznaczone na zakup jednego z ruskich satelitów kosmicznych, oczywiście specjalnie zmodyfikowanego na rzecz tej jakże niezwykłej akcji. Wygląda na to, że zbiórka idzie dobrze, bo sam raper zapłacił z własnej kieszeni tysiąc zielonych. Koszt ma również pokryć start tej satelity, który odbędzie się na podwórku rapera.

Co na to NASA i pozostałe agencje kosmiczne? Na razie nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi z ich strony, ale z racji chęci zachowania opinii poważnych organizacji naukowych, z pewnością będą chciały mu przeszkodzić w realizacji tego planu. Miejmy jednak nadzieję, że pozwolą B.o.Bowi go zrealizować, bo to grozi wiecznymi kłótniami naukowców o płaską Ziemię.

Źródło[edytuj]