NonNews:Tinky Winky jest gejem!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Czepiają się, ja nie widzę w tym nic zdrożnego...

28 maja 2007

Teraz już mamy pewność! Znany teletubiś, Tinky Winky, jest homoseksualistą! Tę nowinę ogłosiła we „Wprost” Rzecznik Praw Dziecka Ewa Sowińska.

Mogę niemal z całą pewnością stwierdzić, iż Tinky Winky jest gejem. Świadczy o tym damska torebka, którą trzyma w ręku. Śmiem podejrzewać, że kręci z Dipsym, ale tę sprawę trzeba jeszcze zbadać – oświadczyła pani rzecznik. Myślę, że dla dobra dzieci powinniśmy zabronić puszczania tego show w polskiej telewizji. Na pytanie o to, jak zapobiec emitowaniu Teletubisiów w BBC, które dociera do Polski, pani Rzecznik odparła: Są dwa wyjścia. Możemy wysadzić siedzibę BBC w Wielkiej Brytanii albo odebrać jakieś koncesje, licencje, częstotliwości, czy co tam oni muszą mieć do tego, aby nadawać. Tak czy inaczej, mówimy zdecydowane „NIE!” dla gejów w bajkach. Jeszcze dojdzie do tego, że małe dzieci będą mieć takie skłonności!

Akcję pani Rzecznik poparli Jarosław Kaczyński i Roman Giertych. Swoje poparcie wyraził również kościół toruńskokatolciki, którego przedstawiciele krzyczeli na antenie: Apage Satanas Teletubbies!

Na zarzuty pani rzecznik oficjalną odpowiedź dał tylko Leszek Miller, który rzekł: Niech psycholodzy zbadają panią rzecznik. Ja tam czasem lubię ponosić damską torebkę. Niestety, nie udało nam się skontaktować z BBC, producentami Teletubisiów, ani z samym Tinkym Winkym. Mamy nadzieję, że przerwą milczenie i wyjaśnią całe zajście.

Z kolei następni na liście Wildsteina na liście do zlustrowania zweryfikowania będą:

  • Całujący kogo popadnie Królik Bugs,
  • Bolek i Lolek, którzy wszędzie są zawsze razem, a na Tolę nie zwracają uwagi,
  • Żwirek (podobno kręci z Muchomorkiem i śpią w jednym łóżku),
  • Miś Kolargol, który zachowuje się jak kobieta,
  • Prosiaczek z Kubusia Puchatka (bo cały różowy),
  • Wilk z serialu Wilk i zając (Ну, погоди!), który uparcie chce coś pokazywać,
  • Smerfy żyjące w populacji o supremacji płci męskiej, co stwarza ryzyko częstych kontaktów homoseksualnych (dodatkowo zwraca uwagę fakt, że śmiertelny wróg Smerfów mieszka z kotem).
  • Koty z dobranocki Przygody kota Filemona, ponieważ zawsze są razem.

Źródło[edytuj]

  • Teletubiś gejem? - podejrzana torebka Tinky'ego, Onet.pl, 28 maja 2007.