FotoŁowca 2021 – głosowanie
Pomóż nam wybrać najlepszy strzał w FotoŁowcy 2021! Głosować może każdy, nie trzeba się nawet rejestrować.

Leszek Miller

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Miller terrorysta z Tirkutu

Obersturmbannführer Miller długo czekał na swą chwilę, połknął w biurze Kwasa i z Labudą hasa.

Maciej Maleńczuk o Leszku Millerze

13 maja premier Miller przestawał być Millerem.

Rysiu Kalisz o Millerze

Oprócz jej profesjonalnych umiejętności ma ona mężne serce w kształtnej piersi.

Leszek Miller o Aleksandrze Jakubowskiej

Moja teściowa jest chrzestną Leszka Millera, tego łobuza z Żyrardowa! No i co?

Zbulwersowana kobieta na wiecu Roberta Biedronia o Leszku Millerze[1]

Leszek Cezary Miller (ur. 3 lipca 1946 w Żyrardowie) – polski polityk i premier, przyjaciel Andrzeja Leppera, nieślubny syn Stalina, spłodzony w wyniku kontaktu Stalina z Bolesławem Bierutem podczas jednej z wizyt w naszym kraju. Urodził się w Żyrardowie, skąd, poznawszy się na nim, tubylcy wytransportowali go bezzwłocznie. Dziadek Leszka siedział w łagrach sowieckich, przeżył i siał nienawisć w okresie dorastania młodego chłopaka, co przełożyło się na jego obecne chamskie zachowanie w publice. W 1964 r. ukończył wydział technik szpiegowskich na Politechinice Sankpetersburskiej, skąd przemieścił się do Warszawy, gdzie zamieszkał na stałe. W roku 1968 rozpoczął na Lubelskim KUL-u studium syjonistyczne.

W roku 2001 wylosowany na premiera Polski. W czasie swojego panowania zasłużył się rozsprzedaniem całego państwa Salonowi. Posądzany o homoseksualny związek ze swym przyjacielem Józefem Oleksym i Komunizm. W 2003 roku miał miejsce nieudany zamach ma życie premiera, kiedy to półsprawny śmigłowiec rządowy MI-8 rozbił się koło Piaseczna pod Warszawą. Po tym wydarzeniu pilota skazano na 8 lat, a Leszek, pewien że ten lotniczy incydent to zamach na jego życie ze strony PiS-u, rozpoczął jadowitą politykę opozycyjną.

Leszek Miller jest nazywany polskim Kato Starszym. Tak jak Kato Starszy każdą mowę kończył ripostą o Kartaginie, tak Miller na końcu wypowiedzi musi obrazić Zbigniewa Ziobrę.

Galeria[edytuj • edytuj kod]

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Noncytaty
Zobacz cytaty:
NonNews
Zobacz w NonNews temat:

Przypisy