NonNews:Zamachowcy ustalają USA jako nowy cel

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Herbatka na uspokojenie dla agresywnych zamachowców

19 września 2016

Zamachowcy atakują – odcinek chCenzura2.svgj wie który – Ameryka, cz. 2 – znowu zamachy przygotowane i przeprowadzone przez kolegów-terrorystów z organizacji terrorystycznej ISIS, lub też tej Isis z Bundych – nigdy nic nie wiadomo. Smutno patrzeć jak świat cierpi przez grupkę osób z wyrzutniami rakiet i radykalnymi poglądami.

Oto przebieg ataków;

  • Najpierw było coś podejrzanego w New Jersey;
  • Potem eksplozja w Nowym Jorku – nie mylić z rasą małych, włochatych psów – po czym znaleźli drugi ładunek jeszcze nietknięty;
  • A na deser – 8 osób zasztyletowanych w Minnesocie…
  • …i kolejna bomba w Nowym Jorku. Może policjanci nie przypilnowali drugiego ładunku, który wcześniej znaleźli.

Mimo braku odzwierciedlenia efektów, jakie miała pierwsza część odcinka specjalnego Ameryka, które są widoczne do dziś, kolejna seria ataków na (H)amerykę została przeprowadzona, i to prawie, a w części dokładnie, tydzień po 15. rocznicy pierwszej części odcinka.

Oczywiście Nonsensopedia uważa, że to nie jest coś, co sprawia nam śmiech i radość, po prostu jest to jak powtórka programu w telewizji11 września się mało nie obsraliśmy, a teraz? Teraz co tydzień w radiu głośno o zamachach przeprowadzanych przez ISIS (Ajsis, według (h)amerykanów). Składamy kondolencje rodzinom pokrzywdzonych.

Źródło[edytuj • edytuj kod]