Surowi Rodzice: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Znaczniki: edytor wizualny zrewertowane
M (Wycofano ostatnie edycje autorstwa Sömet; przywrócono ostatnią wersję autorstwa Typowekonto.)
Znacznik: rewert
 
(Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 3 użytkowników)
Linia 5: Linia 5:


== Przebieg programu ==
== Przebieg programu ==
Na początku prezentowana jest pewna latorośl, które mieszka na obrzeżach miasta. Ojciec z siekierą w dłoni mówi, że nie wytrzymuje już, zaś matka płacze <del>bo obiera cebulę</del> bo nie wytrzymuje z bachorem. Jako, że to musi być show, to prezentuje się dwóch chuliganów, którzy będą rywalizować o lepszego lizusa. Młodzi trafiają do <del>Malucha</del> BMW, które wywozi ich do byle wsi bez komputera, telewizji z dekoderem satelitarnym i toalety. Tam poznają nowe zasady oraz obowiązki (np. zamiatanie izby, wyrzucanie na obornik krowich kup). Młodzi oczywiście się buntują, ze swoich nowoczesnych komórek piszą na [[Facebook]]u, że jest źle itd. Dzieciaki po trzecim dniu uciekają. Widząc, że są obserwowani przez 5 kamer z ekipy telewizyjnej, wracają do swoich opiekunów. Wiedząc, że nic nie osiągną, udają przez jakiś czas miłe dzieci. Wracając do domu, przepraszają rodziców. Oczywiście już następnego dnia nasze latorośle idą na piwko i papieroska. W 2015 Miało być 4 sezon tego ścierwa
Na początku prezentowana jest pewna latorośl, które mieszka na obrzeżach miasta. Ojciec z siekierą w dłoni mówi, że nie wytrzymuje już, zaś matka płacze <del>bo obiera cebulę</del> bo nie wytrzymuje z bachorem. Jako, że to musi być show, to prezentuje się dwóch chuliganów, którzy będą rywalizować o lepszego lizusa. Młodzi trafiają do <del>Malucha</del> BMW, które wywozi ich do byle wsi bez komputera, telewizji z dekoderem satelitarnym i toalety. Tam poznają nowe zasady oraz obowiązki (np. zamiatanie izby, wyrzucanie na obornik krowich kup). Młodzi oczywiście się buntują, ze swoich nowoczesnych komórek piszą na [[Facebook]]u, że jest źle itd. Dzieciaki po trzecim dniu uciekają. Widząc, że są obserwowani przez 5 kamer z ekipy telewizyjnej, wracają do swoich opiekunów. Wiedząc, że nic nie osiągną, udają przez jakiś czas miłe dzieci. Wracając do domu, przepraszają rodziców. Oczywiście już następnego dnia nasze latorośle idą na piwko i papieroska.


== Fakty ==
== Fakty ==

Aktualna wersja na dzień 12:59, 26 lip 2024

Wbrew pozorom ona jest dobrze wychowana...

Spierdalaj!!

Typowy zwrot z Surowych Rodziców wymawiany przez nastolatków

Surowi Rodzice? Wolę ugotowanych…

Magda Gessler o Surowych Rodzicach

Surowi Rodzice – program telewizji masonów, emitowany w latach 2012–2014. To była jedyna szansa dla złotej polskiej młodzieży, którą wychowały imprezy, libacje alkoholowe, tatuaże, gwoździe, alkohol i amfetamina. Oczywiście wszyscy nosiciele takiej choroby mają obowiązek edukacji, z której tej oferty nie korzystają. Roztwór Superniani oraz W11.

Przebieg programu[edytuj • edytuj kod]

Na początku prezentowana jest pewna latorośl, które mieszka na obrzeżach miasta. Ojciec z siekierą w dłoni mówi, że nie wytrzymuje już, zaś matka płacze bo obiera cebulę bo nie wytrzymuje z bachorem. Jako, że to musi być show, to prezentuje się dwóch chuliganów, którzy będą rywalizować o lepszego lizusa. Młodzi trafiają do Malucha BMW, które wywozi ich do byle wsi bez komputera, telewizji z dekoderem satelitarnym i toalety. Tam poznają nowe zasady oraz obowiązki (np. zamiatanie izby, wyrzucanie na obornik krowich kup). Młodzi oczywiście się buntują, ze swoich nowoczesnych komórek piszą na Facebooku, że jest źle itd. Dzieciaki po trzecim dniu uciekają. Widząc, że są obserwowani przez 5 kamer z ekipy telewizyjnej, wracają do swoich opiekunów. Wiedząc, że nic nie osiągną, udają przez jakiś czas miłe dzieci. Wracając do domu, przepraszają rodziców. Oczywiście już następnego dnia nasze latorośle idą na piwko i papieroska.

Fakty[edytuj • edytuj kod]

  • Nie było odcinka, w którym nie było ucieczki.
  • W każdym odcinku jest lekcja na temat patriotyzmu i kochania swojego narodu. O dziwo niekoniecznie robią ją Polacy.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]