Pruszcz Gdański

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Urząd miasta
Plik:Centrumpruszcza.png
Jakieś kulki w samym centrum. Kto wie co to może być...
Typowy nocleg w Pruszczu Gdańskim

Szablon:Tświatowa stolica wszelkiej wiochy i gimbazy, otoczona przez mniejsze wiochy takie jak Trójmiasto, Żukowo, Malbork, Elbląg, czy Warszawa. Właśnie tam narodziły się gimboserwisy takie jak Demotywatory czy Komixxy. Wieś rzekomo jest położona na Pomorzu Gdańskim i słynie z braku zabytków[1]. Jednak pomorzanie nawet nie wiedzieli o istnieniu tej miejscowości. Ta wiocha jest aż tak żałosna, że bóg pozbawił ją dostępu do morza, a Trójmiasto nie chciało go przyjąć do swojej aglomeracji. Wieś położona 20 kilometrów od trochę większej pipidówy Tczewa. Warto dodać, że w Pruszczu czas cofa się o 2 lata, bo do dzisiaj mieszkańcy jaraja się Gangnam Stajl.

Historia

Historia Pruszcza sięga czasów Imperium Rzymskiego. Przechodząc przez polskie drogi byli tak zmęczeni, że zatrzymali się na tym wypizdowiu. Zauważyli, że ta wiocha ma tak wielki potencjał, że aż nie ma go wcale. I tak zostało do dzisiaj. Z Pruszczem było trochę tak jak z Estonią, zawsze był w czyjejś niewoli m.in. Niemców, Gdańszczan, Polaków i Gdańszczan.

Zabytki i atrakcje

Jednym z „zabytków” Pruszcza jest stara rudera zwana faktorią. Jest ona punktem spotkań tutejszych meneli. Jeszcze innym zabytkiem są tutejsze BIEDronki, których jest aż 4 albo 5, czego zazdrości pobliski Tczew, czy Starogard Gdański. Jednak największą atrakcją stanowi Tesco, które jest miejscem spotkań gimbazy.

Położenie

Pruszcz Gdański leży bardzo blisko Autostrady A1 i nic z tego nie ma, bo wszyscy wolą jechać przez Warszawę do Gdańska niż przez Pruszcz. Jest to jedyna na świecie wioska rybacka pozbawiona dostępu do morza. Nawet niektóre pobliskie wioski mają lepiej niż sam Pruszcz.

Pruszcz Gdański bardzo chce się znaleźć wśród miast nielubianych przez polaków, takich jak Radom, czy Sosnowiec. Jakby nie był taką pipidówą, to być może by mu się udało.

Przypisy

  1. Chyba, że chodzi o tą starą ruderę zwaną „Faktorią”