FotoŁowca 2022 – głosowanie
Pomóż nam wybrać najlepszy strzał w FotoŁowcy 2022! Głosować może każdy, nie trzeba się nawet rejestrować.

Blok Ekipa

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Noncytaty
Zobacz cytaty:
NonNews
Zobacz w NonNews temat:
Blok Ekipa – Russian Edition
Główni bohaterowie serialu

Blok Ekipa – serial animowany o typowych dresach, którzy piją piwo i kibicują Legii. Serial ten jest kpiną z dresów, co nie przeszkadza dresom śmiania się z nich samych. Kreskówka powstała, ponieważ Walaszkowi ukradli prawa do legendarnego Kapitana Bomby.

Postacie[edytuj • edytuj kod]

  • Walo – przywódca i mózg całej ekipy, specjalista od skreczów z Niemena, pracuje w warsztacie samochodowym. Przy niskim IQ pozostałych kumpli robi w blokowej ferajnie za mentora. Jak legendarny Egon Olsen zawsze ma na wszystko genialny plan, który dzięki dwóm idiotom nigdy nie ma szans na pełne powodzenie.
  • Wojtas – posiadacz legalnego prawa jazdy, zagorzały fan szerszenia, a później bawary, „grubas” o nieprzeciętnym rozmiarze przyrodzenia. Wygrał w Jednym z dziesięciu, zdobywając 0 punktów. Wygrał również w programie Wojtas szuka żony po ciężkich zmaganiach z przeciwnikami o potencjalną narzeczoną i późniejszą małżonkę pannę Sławojkę. W ostatniej chwili uratowany przez Wala, który odkrył, że cały program jest szytą grubymi nićmi lipą mającą na celu wrobienie „wygranego” w ojcostwo bękarta panny Sławojki.
  • Spejson – kulturysta, zwolennik regularnych cykli sterydowych, vloger i zagorzały fan Legii. Również filozof i guru w zakresie objaśniania zasad etyki wg kanonów zawartych w Wielkiej Księdze Ulicy.
  • Matka Spejsona – nie toleruje papierosów, rzygania przez okno, Wala, Wojtasa i antypolicyjnych piosenek, które jej syn puszcza zbyt głośno. Do końca ukrywała przed nim prawdziwą przyczynę i fakt rozwodu ze swoim mężem, jakoby miał on zginąć w wypadku drogowym pod szambiarką wozem asenizacyjnym.
  • Rudy – tak prawdziwie zwie się Bastian. Rudy przypomina Tuska – obaj są rudzi oraz nie potrafią wymawiać „r”. Odróżnić ich można tylko w jeden sposób: Rudy potrafi rzucić kurwę bez błędu.
  • Pan Wiesio – ojciec Spejsona i Arka, majsterklepka, gość, który zrobiłby karierę w programie Usterka. Jego motto życiowe to: U siebie rób jak u siebie, a u obcego na odpCenzura2.svgdol. Zniszczył Kaszlaka, Szerszenia i swoją Nubirę. Nie wylewa za kołnierz, ba jakby mógł, to od rana wódeczką czyściłby zęby.
  • Wiesław Paleta – pierdzący emeryt rzekomo truty mielonymi przez małżonkę.
  • Solaris – przeciętna prostytutka dająca rabat właścicielom ścigaczy i szerszeni.
  • Cieślak (Paweł Ciesielski) – dres, rywal Spejsona, kCenzura2.svga raz, dwa, trzy. Nabija licznik na bokserze na kCenzura2.svga raz, dwa, trzy. Co jest, kuCenzura2.svga? Raz, dwa, trzy! Zrobił dzieciaka Solaris i wziął z nią ślub. Szalał po dzielni bordowym Golfem III raz, dwa, trzy. Spoko gość – pochwalił Spejsona, gdy po raz pierwszy zaliczył oraz kCenzura2.svga raz, dwa, trzy dał Solaris ukradziony pierścionek.
  • CjalisWalaszek raper, piosenkarz disco, dostał wpierdol od głównych bohaterów.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]