FotoŁowca 2022 – głosowanie
Pomóż nam wybrać najlepszy strzał w FotoŁowcy 2022! Głosować może każdy, nie trzeba się nawet rejestrować.

Tak, Kochanie

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Noncytaty
Zobacz cytaty:

Tak, Kochanie (org. Yes, Dear) – amerykański serial puszczany na Comedy Central. Komediowy.

Fabuła[edytuj • edytuj kod]

Młode małżeństwo – Greg i Kim Warnerowie mieszkają sobie wraz ze swoim synem Sammym elegancko w domu, gdzieś w USA. Do czasu. Do czasu, gdy inne młode małżeństwo – Jimmy i Christine (siostra Kim) Hughesowie wbijają się do nich z tekstem, że nie mają gdzie mieszkać. Właściciele domu pozwolili im mieszkać w ich gościnnym domku. A Jimmy jest zadowolony, że wykiwał frajerów, mieszka za darmo i nie musi kupować drogiego domu, gdy ma luksus w cudzym i to za frytki.

Greg pracuje w dość dobrej firmie na fajnym stanowisku, więc postanawia znaleźć robotę dla Jamesa (Jimmiego), który jest bez żadnego wykształcenia i na dodatek był kiedyś karany za pobicie ochroniarzy na dyskotece, bo barmanka nie dała mu palemki do drinka. Gościu miał jednak fart i dostał robotę ochroniarza, która polega na wciskaniu przycisku od otwierania szlabanu, a następnie mówieniu „dziędobry”.

Christine i Kim nie pracują, wychowują za to swoich synów: Kim swojego Sama, a Christine swoich – Dominica (który jest w wieku Sama) i młodszego, Logana (dla którego Dominic jest jedynie czymś, co upuszcza czekoladowe ciasteczka). Ale i tak są szczęśliwe.

Dość istotnym faktem jest to, że rodzice Kim i Christine dość często wpadają z wizytami. Ich ojciec ma Grega za totalnie sfrajerzoną ofiarę losu, ale uwielbia Jima, za to matka ubóstwia tego pierwszego (sam twierdzi, że „gdy go całuje, potem ślini palec i jeździ mu nim po policzku, to czuje się jakby uprawiał z nią seks”), a Jimmy'ego ma za niedouczonego człowieka.

Bohaterowie[edytuj • edytuj kod]

  • Greg Warner – głowa rodziny Warnerów, mąż Kim, ojciec Sammy'ego. Robi karierę w przemyśle filmowym i ma się za mądrego jak sowa.
  • Kim Warner – żona Grega, matka Sama. Nie pracuje, bo zajmuje się synem, czasem jednak wpada na durne pomysły (typu rękuszki – ochraniacze na ręce, gdy można po prostu podwinąć mankiety).
  • Sam „Sammy” Warner – syn Kim i Grega, przedszkolak, jest bardzo mądry, ale nie ma kolegów, przez co przedszkolanka musi go cały czas niańczyć.
  • James „Jimmy” Hughes – głowa rodziny Hughesów (czyt. Hjusuw), mąż Christine, ojciec Dominica i Logana. Niewykształcony, kiedyś siedział w kiciu. Pracuje jako ochroniarz w jednej firmie z Gregiem. Lubi robić sobie z niego jaja.
  • Christine Hughes – żona i matka, średnio chuda, ale zawsze wyluzowana. Pomaga Jimmy'emu w kręceniu beki z Grega. Gdy jest zbyt zmęczona na seks daje mężowi pobawić się gdy ona śpi, ponieważ byle mnie nie budził.
  • Dominic Hughes – syn Christine i Jamesa, chodził do przedszkola z Sammym, teraz rzuca kamieniami w szkolne cioty.
  • Lobo „Logan” Hughes – mały braciszek Dominica, używa go do zbierania ciastek.