Gwóźdź logo.svg
Wyniki Gwoździa 2021 już są!
Zobacz jaki tekst z Nonsensopedii zdaniem czytelników jest najlepszy.

DragonForce

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Chłopaki z DF tuż po spotkaniu kółka różańcowego

DragonForce (nie mylić z Power Rangers) – znana kapela powermetalowa stworzona przez grupę aborygenów z dalekiej krainy smoków i czarodziejów. Tak samo jak większość metalowych zespołów, DragonForce (ang. twoja stara) to wierni czciciele szatana i są tró. Swoją działalność zaczynali grając na tych ostatnich prywatkach z zespołami takimi jak Slayer i Ajron Mejden. Od czasu wydania ostatniego albumu mówi się, że wszyscy członkowie zespołu nawrócili się na Islam i większość czasu spędzają polując na dinozaury w górach ojczyzny.

Członkowie zespołu[edytuj • edytuj kod]

  • Marc Hudson – Po tym jak ZP odszedł z zespołu, grupa potrzebowała blondynki by przyciągnąć uwagę płci silnej. Wtedy pojawił się Hudson z swoim piskliwym głosem, a Herman nie zauważył że ma jaja.
  • Herman Li – emigrował z Północnej Korei aby grać w zespole. Mówi się, że szatan wkracza w ciało Hermana podczas solówek i dlatego nie da się wytłumaczyć tego co wyprawiają jego nadgarstki i palce. Herman przyznał w wywiadzie, że zapuszcza włosy aby móc je później obciąć. Li grał też Lorda Voldemorta w pierwszej części Harry'ego Potter'a. Bez makijażu.
  • Sam Totman – z niewytłumaczonego powodu, DragonForce ma dwóch gitarzystów. Totman różni się od Li'ego tym, że emigrował z Południowej Korei by móc znaleźć się w ekipie. Bardzo się nie lubią z Hermanem, gdyż ludzie podniecają się jego grą, choć bez niego gówno by sam zrobił.
  • Gee Anzalone – mega odjazdowy Włoch, z równie odjazdowymi włosami i wąsem. Kiedyś zajmował się dzieciakami, próbując nauczyć ich gry na perkusji – porzucił to na rzecz zawodowego napierdzielania w talerze na całym świecie razem z nowymi kolegami z zespołu.
  • Vadim Pruzhanov – rosyjski mafiozo, też zapisał się do zespołu aby uzyskać azyl polityczny po zamordowaniu Hitlera headshotem w piętę przy użyciu golarki do mięsa.
  • Frédéric Leclercq – z racji tego, że gra na basie, oczywistym faktem jest, że nic nie umie i jest czarną owcą grupy. Chłopaki często robią sobie z niego jaja wysyłając go na dragontipping (odmiana cowtippingu).

Byli członkowie zespołu[edytuj • edytuj kod]

  • ZP TheartMichał Szpak rodem z RPA. Zawsze przed koncertem uwielbiał się naje... upić. Po 8 latach stwierdził, że jednak nie lubi chłopaków i nie chce się już z nimi bawić w zespół.
  • Dave Mackintosh – często nosi czapkę na koncertach, gdyż nie opanował jeszcze skillu zdejmowania nakryć głowy. Wynalazł komputery Macintosh i sprzedał prototyp dla Apple w zamian za wskazanie drogi do ubikacji... Uświadomił sobie jednak, że power metal nie jest dla niego, wolał zostać pseudogwiazdą progresywnego rocka (plotki głoszą, że był za stary, aby nadążyć za Hermanem podczas „The Game”).

Ciekawostki[edytuj • edytuj kod]

Jedna z piosenek Dragonów – Through the Fire and Flames (Tró pokemony są tylko rodzaju Electro i Fire), jest debeśćiacką i kompletnie nie do pokonania piosenką w trzecim wydaniu gry Guitar Hero. Jedynymi osobami, które przeszły ją na poziomie Expert są: Jezus, Pyro, Tomasz pHajto, Serj Tankian, Mariusz Pudzianowski, Chuck Norris i Jackie Chan. Kerry King nie zdał z wynikiem 64%. Widocznie nie jest on tró.

W teledysku Operation Ground and Pound Herman i Sam grają w grę gitarową na gamepadach. Oczywiście, nawet gdyby stać ich było na zabawkowe gitarki to Herman i tak by wygrał. Najdziwniejsze jest, że tak wyglądającej gry nie ma nigdzie w sklepach. A szkoda.

Teledysk The Last Journey Home według członków Power Rangers (czyt. Dragonforce) tworzony był na wzór gry Grand Theft Auto. Nie udało się im jednak osiągnąć upragnionego efektu i piosenka okazała się kompletnym niewypałem w porównaniu z innymi klipami na YouTube, co można potwierdzić spoglądając na liczbę wyświetleń.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]