Przedstawiamy Wam nową Nonsensopedię – wygodniejszą, czytelniejszą, ładniejszą! Od teraz Nonsensopedia na komputerze wygląda tak, jak na telefonie – sprawdź!

Kolumbia

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Kolumbia (pol. Kokaina) – państwo w Ameryce Południowej, tak w rożku, zajmujące się uprawą koki, przetwarzaniem jej, paczkowaniem, dystrybucją, marketingiem, lobbingiem i międzynarodową promocją. Bardzo spokojna okolica – nie odnotowuje się tu dwóch morderstw w ciągu minuty.

Żyzne wyżyny kolumbijskiego państwa pylą na wiosnę niedojrzałą koką, a chłodne jesienne zawieje unoszą woń koki do nozdrzy smakoszy. W rodzinnych kartelach trwają zabawy do białego rana, a w czasie polowań na jeleni (nie na jelenie) proch i kokainę ładuje się po równo do strzelby jak i do fajki oraz nosa.

Sport[edytuj • edytuj kod]

Kraj słynie z bramkostrzelnych bramkarzy. Współcześnie często walczą z czarnuchami, aby utrzymać kondycję w razie spotkania z nieznajomym celnikiem.

Galeria[edytuj • edytuj kod]

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


Crystal Clear app internet.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny geografii. Jeżeli kiedykolwiek widziałeś to miejsce – rozbuduj go.