FotoŁowca 2022 – głosowanie
Wybierz najlepsze zdjęcie w FotoŁowcy 2022! Głosować może każdy, nie trzeba się nawet rejestrować.

Sędzia piłkarski

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Kto da więcej?
Ujednoznacznienie
Przecież ty nie jesteś wychowany w kulturze piłkarskiej... Na pewno chodziło ci o arbitra w szlachetnym i bezcelowym krykiecie.

Sędzia (inaczej kalosz) – facet sprawujący władzę na boisku.

Może robić z piłkarzem, co mu się podoba. Dać żółtą kartkę za faul, dać czerwoną kartkę za nic albo sprzedawać mecze Reprezentacji Polski na EURO 2012 za 2,50. Jedynym ograniczeniem sędziego jest kwota, jaką Austriacy są w stanie zapłacić za wygranie meczu.

Ulubione tereny spacerowe[edytuj • edytuj kod]

Polscy sędziowie piłkarscy lubują się w wycieczkach do Wrocławia, gdzie zwykle wybierają się pod eskortą policji ubrani w gustowną biżuterię. Radość z nadchodzącego wypoczynku tak bardzo ich rozpiera, że realizatorzy telewizyjni – nie chcąc drażnić ciągle narzekających, smutnych i zakompleksionych widzów – zasłaniają, pikselują lub rozmywają szczęśliwe spojrzenia prowadzonych sędziów.

Nieważne czy sędzia pełni swoje obowiązki dobrze czy źle i tak zawsze dostaje zaszczytne miano chSłuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragment. Á propos tego ostatniego, coraz częstsze stają się przyśpiewki na cześć sędziego w stylu: „Sędzia, sędzia, ty łobuzie, wsadzimy ci chSłuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragment w buzię!!!” albo „I za Listka i za Laty, to sędziują same szmaty”, a także „Polscy sędziowie, to kuSłuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragment, sprzedawczykowie!”. Wyjaśnia to poważanie międzynarodowe polskich sędziów, pomimo tego, że w Niemczech Hoyzer kręcił jeszcze bardziej niż nasz Fryzjer.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

NonNews
Zobacz w NonNews temat:


Przyjecie.jpg To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny piłki nożnej. Jeśli odróżniasz Borubara od Perejry – rozbuduj go.