Każdy zarejestrowany nonsensopedysta może przedstawić tutaj swoją kandydaturę do Artykułu na medal.
Propozycja musi być autorska i nie może ważyć mniej niż 5 kilobajtów.
Każda umieszczona tutaj propozycja zostanie poddana głosowaniu (chyba, że któryś administrator ją wycofa).
Raz wpisanej nominacji nie można wycofać.
Głosowanie i podjęcie decyzji trwa 7 dni od daty zgłoszenia, a następnie następuje okres hibernacyjny głosowania, w trakcie którego nie wolno już głosować, a artykuł oczekuje na wstawienie na stronę główną (jeśli przejdzie).
Aby artykułowi został przyznany medal, musi on uzyskać co najmniej 60 procent głosów popierających przyznanie. Wypowiedzi w sekcji Dyskusja / wstrzymuję się nie są liczone.
Użytkownicy mający poniżej 100 edycji w przestrzeniach kreatywnych w momencie wstawienia hasła na ANM lub niezarejestrowani nie mogą głosować. To m.in. dla wyeliminowania lawiny pacynek.
Głosy użytkowników, których ostatnia edycja w przestrzeniach kreatywnych miała miejsce dawniej niż 30 dni od momentu rozpoczęcia głosowania, mogą zostać skreślone przez administratora.
Cóż, od samego początku miałem zamiar z tym pokpić z osób, które uważają się za najpiękniejsze/najprzystojniejszych z powodu grubego portfela rodziców, dzięki któremu stać ich na różne artefakty, głównie ciuchy. Teraz jest już rozbudowane do wszystkich przypadków zachowań „bananów” i myślę, że może wzbudzić spore zainteresowanie.
Szklarz(dyskusja|edycje) 20:26, sie 13, 2013 (CEST) Krótka i nudna lista utworzona poprzez powtarzanie słów „gwiazda”, „musisz”, „które”, „ażeby” (o_O), „najlepiej” (a to zawsze w drugim zdaniu punktu). No i elementarny błąd, przypis za znakiem interpunkcyjnym, do tego zakończony kropką.
Nu? 18:50, sie 13, 2013 (UTC) Do tego samotny przypis zazwyczaj wygląda piramidalnie źle, a że obecność przypisów nie jest punktem obowiązkowym... Na dodatek mam dziwne wrażenie, że poszczególne sekcje (całe dwie) średnio współgrają ze sobą (powtórzenie treści o zdjęciach w obu z nich). Już pominę fakt, że na ten temat to można kilometrowe eseje pisać, a nie takie... coś.
Najsamprzód chciałbym oznajmić, iż poradniki leżą. Ten tekst rozwala mnie za każdym razem, gdy go czytam, przyprawia mnie o uśmiech, co biorąc pod uwagę, że jestem jego autorem, zasługuje na uwagę. Nu? 19:27, sie 13, 2013 (UTC)
Szuru-buru (z węg.sör – piwo, bor – wino) – technika barmańska, polegająca na dosładzaniu piwa węgierskim tokajem. Smakuje jak miód pleśniowy, a na drugi dzień nie odróżniasz języka ojczystego od madziarszczyzny.