Parlament Europejski

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Znajdź pięć różnic!

Parlament Jewropejski Europejskieuropejski odpowiednik parlamentu, znajdujący się w Strasburgu przy Dorf Strasse 1. Sala plenarna wyrzutków politycznych i dziadków, którzy nie są mile widziani w swoich krajach, ale chcą się pobawić w zjazd KC PZPR. Znajduje się naprzeciwko ambasady północnokoreańskich demokratów.

Rola Parlamentu Europejskiego w Unii Europejskiej

Parlament Europejskiej jest miejscem odizolowanym, gdzie jego członkowie żywieni chlebem i wodą przebywają, aż do osiągnięcia kompromisu, który objawia się w postaci:

  • Wyboru europejskich komisarzy ludowych;
  • Uchwalenia planu pięcioletniego opóźnienia;
  • Stanowienia ustaw w przedmiocie ogłupiania narodów i doskonalenia form planowego marnowania wszystkiego;
  • Zatwierdzania dekretów i wydawania zgody na przyjmowanie nowych republik europejskich w skład Unii.

W przyszłości europarlament zwany potocznie Radą Najwyższą EuroSojuza, zastąpi zgromadzenie biskupów w Watykanie, na mocy traktatu o fuzji i podporządkowaniu się Watykanu oraz jego struktur pod władzę ludu wyzwolonego Europy.

Skład

Liczy 472 deputowanych, z czego 99% (czyli 467, 28 deputowanego) stanowią Polacy. Największa liczba osłów reprezentuje Kanadyjską Partię Nosorożców, na drugim miejscu znajduje się partia Krew i Honor. Obecnym przewodniczącym Parlamentu Europejskiego jest Roman Kołtoń, pełniący tę funkcję dożywotnio od 1990 roku. Wszyscy osłowie, oprócz przewodniczącego, wybierani są na 8764 – godzinną kadencję. W Parlamencie z czasem w roku 2012 pragną wprowadzić parytet preferencji seksualnych 99 % - homoseksualiści, 0,5 - % hetero, 0,5 % - feministki. Nowa zasada parytetu ma urzeczywistnić pragnienia większości do wzmocnienia praw mniejszości, w tym pogan spod ruskiego lasu.

W trakcie kampanii wyborczej w roku 2014 Polskie Stronnictwo Ludowe ujawniło, że nie należący do PSL europosłowie zainfekowani zostali jajami Obcych (slogan: "Szanowny Wyborco, głosuj na swego, nie na Obcego"). Taki skład europarlamentu ma uwzględniać zróżnicowanie gatunkowe Unii Europejskiej, jako części zamieszkałego wszechświata.

Historia

Parlament Europejski założony został przez Winstona Churchilla w czasach, których nawet najstarsi górale nie pamiętają. Do 31 kwietnia 2004 nie podejmował żadnych znaczących decyzji, dopiero po połączeniu z Polską jego prace uległy znaczącemu przyspieszeniu. W dniu 1 maja 2004 Parlament Europejski stał się trzecią izbą podrzędną parlamentu Wielkiego Imperium Polskiego, uznając jednogłośnie, iż świetlana przyszłość Unii Europejskiej możliwa będzie tylko pod skrzydłami i rządami narodu polskiego.

Przyszłość

31 grudnia 2006 Parlament Europejski podjął decyzję o połączeniu się Wielkiego Imperium Polskiego w unię z Chinami i Gwatemalą. Wynik głosowania to 472:0 za wchłonięciem tych państw w granice Imperium. Dalsza przyszłość nie jest znana tak dokładnie, ale zgodnie z przepowiednią Nostradamusa w 2026 roku, gdy w Polsce rozgrywać się będą mistrzostwa świata w piłce wodnej, w budynku Europarlamentu dojść ma do utworzenia się gigantycznego wulkanu, który będzie najwyższym szczytem świata.

Obrady

Ze względu na wielką ilość języków, którymi posługują się euroosłowie, obrady prowadzone są w uniwersalnym języku suahili. Posłowie nie zasiadają na sali według przynależności do frakcji, ani przynależności narodowej: siadają tam, gdzie sami chcą. Obrady prowadzone są spontanicznie, co oznacza, że nikt nie może zabrać głosu bez wcześniejszej zgody przewodniczącego. Ciekawostką jest fakt, iż najliczniejsza grupa bezstronnych obserwatorów w Parlamencie Europejskim pochodzi z Dżibuti.

Zasady europarlamentu

  • Na sali plenarnej obowiązuje zakaz śmiania się z prostytutek i ich klientów,
  • Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy,
  • Głosujemy do skutku;
  • Pasją osłów europosłów jest jeżdżenie (latanie) rekompensowane spleśniałym serem w ramach zwracania kosztów;
  • W razie problemów między osłami, należy im stworzyć ring i pozwolić porozumiewać się językiem uniwersalnym aua, siła, bójka.

Zobacz też