Gwóźdź logo.svg
Który fragment artykułu na Nonsensopedii cię bawi najbardziej?

Zgłoś go w konkursie Gwóźdź!

Ellie Goulding

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Jeżeli jej nie widzisz, włącz monitor lub skonsultuj się z okulistą
Hit, dzięki któremu tak wiele osób usłyszało o Ellie

Goulden girl. Ellie is a brit special.

Prasa o Ellie Goulding

Ellie Goulding (ur. 30 grudnia 1986 r. na jakimś zadupiu w Anglii) – brytyjska piosenkarka, znana z piosenki z pornola filmu “Pięćdziesiąt twarzy Geja Greya”. Według masońskiej Wikipedii, jej prawdziwe imiona to Elena Jane, jednak Ellie udzieliła wywiadu dla Nonsensopedii, gdzie powiedziała, że Wikipedia kłamie. My jak zwykle mamy rację.

Historia[edytuj • edytuj kod]

Młodość[edytuj • edytuj kod]

Jej młodość była dosyć nudna. Rodzice rozwiedli się, gdy Ellie miała 5 lat, za to w wieku 9 lat nauczyła się grać na klarnecie (teraz już nie gra), a w wieku 15 lat ogarnęła grę na gitarze (trochę późno, ale za to gra do dziś na tym czymś).

2009-2010: Debiutowe piosenki[edytuj • edytuj kod]

W 2009 Ellie wydała swoją pierwszą piosenkę „Under The Sheets”, o której mało kto ma pojęcie, jednak w lutym 2010 pojawił się album „Lights” (co ma piernik do wiatraka, skoro wszystkie piosenki są o miłości), jedyny bardzo znany z niego utwór to „Lights”. Nie wiadomo jakim trafem, równie dobrze mógł być to inny utwór z tej płyty, o którym mało kto słyszał.

2012-2014: Dwie nowe płyty i koncert w Polsce[edytuj • edytuj kod]

W 2012 Ellie wydała utwór „Anything Could Happen”, dzięki któremu zaczęła być znana na większą skalę (Polska nadal była zacofana i nie znała tej piosenkarki), wydała tym samym drugi album pod tytułem Holocaust Halcyon. Nazwa jest tak trudna, że gdy spróbujesz ją wymówić, odpadnie ci język. W 2013 postanowiła go zremasterować, nazwa jest tak samo trudna, jednak dodano jeszcze słowo Days, co może nam zasugerować, że chodzi o „dni holocaustu”, gdzie Ellie pracuje dla Hitlera i pali Żydów. Sugeruje to piosenka „Burn”, czyli po naszemu „Spalić”. Dzięki tej piosence Ellie stała się rozpoznawalna na całym świecie (także w Polsce), ponieważ propagowała w niej palenie Żydów, a także miała podtekst szatański (w fragmencie Cause We got the fire, fire, fire zaśpiewaj każde fire jako 6, to nie jest przypadek!), jednak Ellie nadal nie była jakoś bardzo znana w Polsce. W lutym 2014 zagrała koncert w Polsce, gdzie było tylko 5000 osób.

2015-do dziś: Największy hit, kolejna płyta oraz kolejny koncert w Polsce[edytuj • edytuj kod]

W styczniu 2015 Ellie nagrała piosenkę pt. „Love Me Like You Do”. Gimbaza polubiła teledysk tej piosenki ze względu na to, że pojawił się w nim fragment filmu, gdzie Gej Grey pieprzył jakąś kobietę. Gdyby nie ten film, ta piosenka nie osiągnęłaby tak wielkiego sukcesu. We wrześniu 2015 Ellie wydała kolejną piosenkę, zatytułowała ją „On My Mind”. W klipie cały czas jakiś facet łaził za Ellie, aż w końcu został zaklejony taśmami. W listopadzie 2015 wydała kolejny album noszący nazwę „Delirium”, nazwa wywodzi się od tego, że Ellie zobaczyła Białą Damę. W styczniu 2016 pojawił się teledysk do piosenki „Army”, gdzie Ellie śpiewa o prowadzeniu Wehrmachtu razem ze swoją przyjaciółką. 23 stycznia 2016 Ellie zagrała kolejny koncert w Polsce, na koniec zostawiła piosenkę z filmu „50 odcieni szarości”, którą śpiewali wszyscy fani, jednak dalej było trochę mało osób, bo tylko 5000 (tak jak wcześniej).

W sierpniu 2016 Ellie wydała kolejną piosenkę, o tytule „Still Falling For You”, piosenka jak zwykle o miłości, być może wyznaje miłość Putinowi a nie, przecież ona nie lubi Ruskich.

Ciekawostki[edytuj • edytuj kod]

  • Jednym z czynników wpływających na popularność Ellie jest jej bardzo nietypowy głos, podoba się on każdemu.
  • Ellie daje nam kolejny dowód na to, że Albania nie istnieje, bo nie ma żadnego koncertu w Albanii.
  • Ellie nie zagra koncertu w Rosji, ponieważ Rosja jest homofobiczna, a geje mają tam słabe prawa. Wszechstronny Pan planuje wysłać do jej domu separatystów, którzy wywiozą ją na Sybir, aby zagrać kilka koncertów na terenie całej Rosji, jeśli nie będzie chciała, wyląduje w ekskluzywnym hotelu.

Galeria[edytuj • edytuj kod]