Głodzilla

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Głodzilla! Żartowałem.

Nadzienie kakaowe robi sobie jaja z Głodzilli

Głodzilla – bohaterka reklamy rogalika 7 days. Nomen omen chodzi ona ciągle głodna i czyha na rzeczone rogaliki. Wtajemniczeni, którzy wiedzą jak one wygladają i ile ważą, bez problemu się domyślają, że Głodzilla do pełnego zaspokojenia musi ich zjeść bardzo dużo. Stąd może nas czasem zaskoczyć w najmniej oczekiwanych momentach. Podobno ulubioną piosenką Głodzilli jest utwór jednych z ostatnich żyjących dinozaurów zatytułowany „Satisfaction”. Obecnie nie gra w reklamie.

Level Up![edytuj • edytuj kod]

W końcu Głodzilla dorwała się do rogalików. Niestety, było ich zbyt mało, by nasycić dupsko na full bajer i, na szczęście, wystarczająco dużo, by dostać Lvl Up'a i zostać Głodomorrą. I tak niewiele ten lvl up dał, gdyż nadzienie kakaowe z ciastem też dostały awansa. Nadzienie zostało Oficerem Nadzianym a jego kompan, ciasto, został jego mąkaczini. Już zdążyli zatopić statek zapełniony ludźmi Głodomorry, prawdopodobnie były to klony małego głoda, który, jak wiemy, jest bliskim krewnym (czyli synem) Głodomorry.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


Centrarek.jpg To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny reklamy. Jeśli denerwuje cię przerywanie reklam filmami – rozbuduj go.