Bóbr, który zna 1000 beatów

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Bóbr, który zna 1000 beatów podczas jednej ze swoich słynnych leśnych imprez

Cziki cziki bał bał pum bum ssyk…!!!

Bóbr który zna 1000 beatów o tym artykule

Bóbr, który zna 1000 beatówzwierzak, który z początku był trzymany u Bladego Krisa. Uczył go beatboksu. Jednak Bóbr uciekł, gdyż stwierdził że nie jest to fair to, że siedział u Krisa pod marynarką i podkładał pod niego głos podczas programu Mam Talent!, a sam nie dostał niczego w zamian.

W I połowie 2009 roku Bóbr pracował jako aktor reklamowy w telefonii 36i6, gdzie mógł pochwalić się umiejętnościami beatboksu i liczenia do tysiąca. Zrezygnował jednak z pracy w tej firmie, ponieważ został zawstydzony przez TurboDymoMana, który znał 1500 beatów.

Ważnym aspektem jest fakt iż znany bóbr pochodzi z miejscowości Kraczkowa w podkarpackim. Dowodem na to są zdjęcia sfotografowanego bobra w tejże miejscowości. Bóbr wyszkolił się w swej sztuce beatboksu podczas wielu leśnych imprez okolicznej młodzieży, gdzie spożywając duże ilości alkoholu często nie mógł się wysłowić. W oczekiwaniu na kolejne imprezy odliczał od 0 do 1000.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


Centrarek.jpg To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny reklamy. Jeśli denerwuje cię przerywanie reklam filmami – rozbuduj go.