NonNews:Patryk Jaki odnaleziony

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Odnaleziony cały i zdrowy!

21 października 2018

Porwany przez nieznanych sprawców kandydat na prezydenta Warszawy Patryk Jaki został odnaleziony. Polityk siedział w pancernej szafie na ulicy Nowogrodzkiej, gdzie był schowany wraz z innym zaginionym.

W nocy z piątku na sobotę porwano Patryka Jakiego. Policjanci z warszawskiej Pragi zwrócili uwagę, że kandydat na prezydenta miasta wdał się z konflikt z mafią reprywatyzacyjną. Hipoteza o porwaniu polityka przez sztab wyborczy Rafała Trzaskowskiego lub też liderkę tamtejszej mafii została obalona dzisiaj rano. Główny komendant policji zasugerował, że partia, do której należy Jaki, wcześniej porywała niektórych swoich członków i przetrzymywała ich, aż zakończą się wybory. Podejrzenie okazało się słuszne.

Pan Patryk Jaki znalazł się cały i zdrowy – mówi komendant główny policji Adam Olszówka. – Porywacze zadbali o to, by nie podupadł na zdrowiu. W tym celu zastępca mafii sprowadził z Opola ulubiony ciepły dres Jakiego, porywacze też zaszczepili go i dali mu w prezencie komputer z zainstalowaną grą komputerową Cities: Skylines, w której budował sieć metra.

Patryk Jaki przebywa teraz na obserwacji psychiatrycznej w szpitalu. Była ona konieczna, gdyż po uwolnieniu przypadkiem włączył telewizor podczas podawania wyników exit polli, po czym zaczął niszczyć meble i przeklinać swojego kontrkandydata.

Dla dobra zdrowia psychicznego Jakiego, Jarosław Kaczyński poprosił Jacka Kurskiego, by na jakiś czas nie wspominał o Warszawie i wyborach w Wiadomościach.

Źródło[edytuj]