Serbowie

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wielki wódz Serbów. Patrzcie jaką ma bujną czuprynę!

Serbowienaród żyjący między górami a lasami w kraju o nazwie Serbia, oraz gdzie indziej, skąd tylko ich nie wywalą. Naród mówiący śmiesznym językiem i umiejący tylko się tłuc. Główną rozrywką Serbów jest tłuczenie się, otłukiwanie, nadtłukiwanie, podtłuczanie i in. – najchętniej z Bośniakami i Chorwatami, a jeżeli tych nie ma w pobliżu – to między sobą. Serbowie żrą psy (Burek to potrawa narodowa), piją rakiję, czyli wstrętną podpalankę, która smakuje jak zły bimber. Serbowie maja świetną wodę mineralną ze źródła w Srebrenicy. Piszą cyrylicą, bo boją się ruskich.

Historia Serbii[edytuj • edytuj kod]

Najpierw dostali w dupę od Osmanów, potem Austriaków, Niemców, Ruskich, siebie samych, Chorwatów, następnie od Bośniaków, Amerykanów, a na końcu od Albańczyków[1]. Znani z tego, że ukradli hymn narodowy Polsce.

Przyspieszony kurs języka serbskiego[edytuj • edytuj kod]

Znając jedno wyrażenie (u picku tvoju mater) znasz już 50% całego języka, ponieważ jak wskazują badania lingwistów na 8 słów średnio 4 składają się na powyższą frazę. Fraza ta oznacza pozdrów swoją mamusię i możesz jej używać cały czas – Serb nie kapnie się, że nic więcej nie umiesz.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

  1. No, Albania przecież nie istnieje


Crystal Clear app Login Manager.svg To jest tylko zalążek artykułu o ludziach. Jeśli masz coś wspólnego z daną kastą – rozbuduj go.