Mariah Carey

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Za każdym razem, kiedy oglądam telewizję i widzę te głodujące dzieci na świecie, zaczynam płakać… To znaczy, chciałabym być taka szczupła, ale bez tych much, śmierci i tak dalej.

Maraja rozpaczająca nad dziećmi w Afryce

Ona ma dwie nagrody Nobla, ja mam dwie diamentowe płyty, więc praktycznie jesteśmy tą samą osobą.

Maraja porównuje się do Marii Curie
Mejk maj łysz kam czrułułułułułu

Mariah Carey (czyt. Maraja Kery, właśc. Maryja Karej, ur. 27 marca 1969) – amerykańska piosenkarka, wieczna 12-latka[1]. Słynie z tego, że miała tyle przebojów numer jeden na amerykańskich listach przebojów co Beatlesi, a mimo to kojarzona jest wyłącznie z jedną piosenką świąteczną.

Życiorys[edytuj • edytuj kod]

Dawno, dawno temu, była sobie dziewczynka o imieniu Kopciuszek Maraja. Jak każda postać z bajki gwiazda, pochodziła z patologicznej rodziny. Miała białą matkę i czarnego ojca. Ojciec sobie poszedł, a matka traktowała ją jak więźnia. Pewnego dnia Maraja zgubiła pantofelek płytę demo. Znalazł ją książę szef wytwórni muzycznej, który później postanowił odnaleźć Maraję. Wyszli za mąż, a Maraja stała się gwiazdą. Wydała masę hitów i żyła długo i szczęśliwie.

Legendarne występy[edytuj • edytuj kod]

  • W 2014 Maraja zaśpiewała swoją świąteczną pioseneczkę, udowadniając jak wybitnie śpiewa.
  • W 2016 Maraja wyszła na scenę w obcisłych majtkach, gotowa udawać, że zaraz zaśpiewa. Niestety coś poszło nie tak, bo playback się wydał, a Maraja chodziła w kółko i uśmiechała się do kamery, wiedząc że właśnie straciła 80% fanów.

Zachowanie[edytuj • edytuj kod]

Maraja to jedna z tych gwiazd, którym szybko odbiło i zaczęła mieć zachcianki godne papieża. Legendy głoszą, że Maraja nie wejdzie do hotelu jeśli nie rozłożą jej czerwonego dywanu, lubi kąpać się w kozim mleku, a w jej pokoju znajdują się tysiące odświeżaczy powietrza aby mogła lepiej udawać, że śpiewa na żywo.

Głos[edytuj • edytuj kod]

Głos Maraji ma pięć oktaw, chociaż nie wiadomo dokładnie co to znaczy. Wiadomo natomiast, że Maraja śpiewa wyżej niż ptaki, gwizdki i delfiny razem wzięte, piszcząc jakby miała zaraz dostać orgazmu.

Największe przeboje[edytuj • edytuj kod]

Większość jej przebojów to ckliwe ballady w stylu Celine Dion, jako że z góry wiadomo, że takie pioseneczki były najbardziej dochodowe. Z czasem, Maraja chciała udowodnić swoją czarną duszę, seksualnie wzdychając w towarzystwie czarnych raperów. Przez ostatnie 15 lat, Maraja jest odmrażana na początku listopada, żeby po raz kolejny odgrzewać jeden świąteczny utwór, z roku na rok coraz bardziej zmieniając się z legendy popu w muzycznego Świętego Mikołaja.

Ciekawostki[edytuj • edytuj kod]

  • Nosi 15-centymetrowe szpilki nawet na siłowni.
  • Pobiła rekord Guinessa za najwyżej zaśpiewaną nutę. Tego samego dnia 99% psiej populacji ogłuchła.
  • Raz jedna fanka zamówiła tort z twarzą Mariah Carey, a otrzymała z twarzą Marii Curie.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

  1. Jak sama twierdzi…