Majtki

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Godło Niemiec. Różowe w serduszka to majtki
Ulubione majtki komunistów

Srutututu, majtki z drutu!

Mądrość ludowa

Sraty taty, gacie w kraty!

Babka Kiepska o majtkach

Majteczki w kropeczki ło, ho, ho, ho

Bayer Full o majtkach

Majtki (pot. nadupnik) – przedmiot służący do wkładania weń tyłka. Zdaniem niektórych mężczyzn noszone przez kobiety są zbędnym dodatkiem. Rozróżniamy kilka rodzaje majtek:

Skład[edytuj • edytuj kod]

Majtki składają się z majtek właściwych i gumy. Guma jest niezbędnym składnikiem majtek. Z gumy można zrobić procę, powiązać kilka gum w kawałki i grać w gumę, albo ewentualnie wyciągnąć i strzelić sobie w łeb. Używane także jako supermaska, która chroni przed (głupim) spokojem.

Nie nadają się do żucia. Współczesne majtki zawierają tandetną namiastkę gumy. Do powyższych celów najlepiej nadają się stare majtory po babci, ewentualnie po dziadku. To co zostanie po wyciągnięciu gumy można przeznaczyć do mycia garów.

Zastosowanie[edytuj • edytuj kod]

Majciochy mają podobno chronić dupsko, ale przeważnie chronią (niestety) przed cudzym dupskiem i przeszkadzają w akcie prokreacji. Ale czasem atut obrony dupska przez majtki jest przydatny. Gdzie? Jak to gdzie?! Np. jeśli nie jesteś szybki jak Bruce Lee, potężny jak Chuck Norris ani inteligentny i przebiegły jak Morgan Freeman, a właśnie idziesz do więzienia, majtki ochronią Cię przed uszkodzeniem dupska. Muszą być tylko wystarczająco ciasne i sztywne. Nieprane są też bardzo skuteczną bronią biologiczną i odstraszaczem celników przy kontroli osobistej, ale jak je wypierzesz i wywiesisz, to sąsiadka Ci dogryzie, że ona swoje majtki wiesza dopiero po praniu. Dlatego najlepiej ich nie nosić w ogóle, chyba, że zamierzasz jechać autobusem w godzinach szczytu. Zapewnią Ci komfortową ilość przestrzeni, pod warunkiem, że będą wcześniej noszone jakieś 3 tygodnie bez prania.

Skąd wytrzasnąć majtki?[edytuj • edytuj kod]

Najlepiej wysłać mamę do sklepu. A zresztą, po co ci majtki? Prawdziwy mężczyzna nie nosi majtek, bo w żadnych mu się nie mieści i ucieka bokiem. A prawdziwej kobiecie nie są potrzebne, bo nie ma kiedy ich nosić.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]