Karabin MP44

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Lekarze go nienawidzą! Odkrył 1 prosty sposób, by pozbyć się wszelkich dolegliwości! Zobacz więcej>>>

MP44 (pełna nazwa medyczna Sturmgewehr 44) – nowatorski lek na wszystko, sprzedawany wraz z aplikatorem, istne deutsche qualität. MP44 był prawdziwą rewolucją na rynku farmaceutycznym, a zespół naukowców odpowiedzialny za jego opracowanie był nominowany nawet do Nagrody Nobla, co prawda nie w dziedzinie medycyny, a pokojowej i nie za MP44, a za rozbrojenie wojsk włoskich. Sturmgewehr 44 uznawany jest za kamień milowy w rozwoju farmaceutyki niemieckiej. Niestety, silna konkurencja ze strony innych koncernów doprowadziła do zaprzestania produkcji MP44.

MP44 odniósł wielki sukces komercyjny, sprzedając się w większej liczbie egzemplarzy niż album One Wish: The Holiday Album Whitney Houston. Wersją rozwojową projektu owego panaceum jest APAP.

Działanie[edytuj • edytuj kod]

MP44 zawierał znaczną dawkę ołowiu jako głównej substancji aktywnej. Poprzez falę uderzeniową i wchłonięcie dawki ołowiu w odpowiednio unerwione części ciała następowało złagodzenie napięcia mięśniowego w całym organizmie. Mogło wiązać się to z nieznacznym odpływem krwi, co było jednak zupełnie naturalne. Aplikator pozwalał na podanie aż trzydziestu dawek, choć już jedna (odpowiednie zaaplikowana) uwalniała od wszelkich dolegliwości, takich jak:

Niezalecane było stosowanie MP44 w przypadku dzieci i kobiet. Niektórzy jednak ignorowali te przeciwwskazania, co postawiło ich później przed komisją medyczną w pięknym mieście Norymberdze.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

  1. Choć tu akurat wystarczy aluminiowa czapeczka