Dzida

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

On ma dzidę!

Robert Plant o dzidzie

Dzida (inaczej fifka, fajka, lufka) – narzędzie służące do walki, stosowane powszechnie przez aborygenów oraz ogólnie murzynów i białych do załatwiania spornych spraw. W późniejszych czasach powstały mniejsze wersje tego narzędzia, które wykorzystywane były do dłubania w nosie. W XXI wieku dzidą nazywamy szklaną, podłużną i pustą w środku rurkę. Dzięki inicjatywie naukowców z Pacanowa na podstawie dzidy odkryto liczbę Pi oraz szczelne zamknięcia do serów w plasterkach. Sposób użycia dzidy:

  1. nabić,
  2. przyłożyć do ust,
  3. wciągnąć powietrze, przy czym należy zwrócić baczną uwagę na to, aby nie poparzyć ust i nie wciągnąć zawartości dzidy do wnętrza przewodu pokarmowego.

Budowa[edytuj • edytuj kod]

Dzida składa się z przeddzidzia dzidy, śróddzidzia dzidy i zadzidzia dzidy. Przeddzidzie dzidy składa się z przeddzidzia przeddzidzia dzidy, śróddzidzia przeddzidzia dzidy i zadzidzia przeddzidzia dzidy. Śróddzidzie dzidy składa się z przeddzidzia śróddzidzia dzidy, śróddzidzia śróddzidzia dzidy i zadzidzia śróddzidzia dzidy. Zadzidzie dzidy składa się z przeddzidzia zadzidzia dzidy, śróddzidzia zadzidzia dzidy i zadzidzia zadzidzia dzidy. Przeddzidzie przeddzidzia dzidy składa się z przeddzidzia przeddzidzia przeddzidzia dzidy, śróddzidzia przeddzidzia przeddzidzia dzidy i zadzidzia przeddzidzia przeddzidzia dzidy. Śróddzidzie przeddzidzia dzidy składa się z przeddzidzia śróddzidzia przeddzidzia dzidy, śróddzidzia śróddzidzia przeddzidzia dzidy i... Przepraszamy, osoba to pisząca nie wytrzymała psychicznie i musiała walnąć głową w blat.

Źródła[edytuj • edytuj kod]

Generator Przeddzidzia Dzidy