Pistolet Desert Eagle

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Oto on, Deagle w samej osobie. I co z tego, że jest ciężki i niepraktyczny? Ważne, że możesz mieć złoty pistolet pod ręką!

Desert Eagle (pol. Pustynny Orzeł) – potężna armatka rodem z Izraela, która potrafi unicestwić wroga tylko jednym strzałem, kosztem twoich nadgarstków, które obrócą się w proch.

Powstanie i budowa[edytuj • edytuj kod]

Broń była rozwijana w Stanach jako hołd dla nastawienia Hamerykanów do produkowania rzeczy większych, niż powinny być. Postanowili więc wziąć jak największy typ naboi, jaki mogli znaleźć, i wepchali ich tyle ile potrafili w jeden magazynek. Chcieli jednak mieć możliwość strzelania po jednym z nich w jednej ręce w prawdziwym Amerykan faszyn, więc wyrobili to w pistolet. Teraz potrzebowali tylko miejsca, gdzie to wyprodukować. Więc tak jak to robią prawdziwi Amerykanie, wysłali plany tej broni do innego kraju i zdecydowali, że to Izrael ma go zbudować. Wybudowali zakład produkcyjny w środku pustyni, i kazali Izraelczykom wziąć się do produkcji, gdyż byli zbyt zajęci oglądaniem futbolu i pochłanianiem frytek z Maka.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


P military.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny wojskowości. Jeśli lubisz wstawać o czwartej rano – rozbuduj go.