Misiek Koterski Show

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Misiek w roli Miśka
Nie chcesz wiedzieć...

Hahahaha! Dobre!

Idiota o Misiek Koterski Show

Misiek Koterski Show – najbeznadziejniejszy program w historii telewizji, niegdyś puszczany na Polsacie. Żałosne żarty i niski poziom sprawiły, że został sfagocytowany z anteny po emisji ośmiu odcinków[1].

Co się tam działo[edytuj • edytuj kod]

Ogółem cały show polegał na tym, że Misiek robił z siebie debila na różne sposoby... Zapraszał gości i brał z nimi gejowskie śluby, dyskutował z ulicznymi żulami i zatrudniał się w jakiejś pracy na tydzień, żeby potem opowiedzieć o tym telewidzom[2]. Było jeszcze głosowanie SMS-owe kim ma być Misiek za tydzień, ale nie wyszło, ponieważ w zapowiedziach było już widać kim będzie w następnych 3 odcinkach i ludzie się kapnęli, że coś jest nie tak.

A zapowiadało się dobrze...[edytuj • edytuj kod]

Program zapowiadał się dobrze. Nawet Kuba Wojewódzki się przestraszył i przeniósł się z niedzieli na wtorek[3]. Okazało się to niepotrzebne. Wojewódzki po emisji pierwszego odcinka odetchnął z ulgą jednocześnie myśląc: „I czego ja się tak dygałem?”. Dobrze, że Kubie spodobał się wtorek.

Misiek nie jest sam![edytuj • edytuj kod]

Misiek Koterski dołączył do bardzo licznego grona niewypałów Polsatu. Jego kumplami są teraz:

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

  1. Dosłownie!
  2. Brzmi głupio? Nie pytaj...
  3. Bo Misiek Koterski Show też był w niedzielę.


Noia 64 apps knode.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny mediów i prasy. Jeśli podoba ci się Monika Olejnik – rozbuduj go.