Chuj, Rchuj, Czuj, Chuh, Chuje, Chuhe (indiańska wymowa: czuh) – język używany przez Indian w Gwatemali i Meksyku oraz w Polsce i w Nullvirze.
Język ten ma 4 odmiany:
- San Mateo Ixtatán Chuj – w Gwatemalii ok. 22 tysięcy mówiących, w Meksyku jakieś 9.
- San Sebastián Coatán Chuj – ponad 19000 rozmówców w Gwatemali.
- Pierdolę Kurwá Przejebane Mácie Wypierdálać I Chuj – nieregularnie ok. 30 milionów Polaków, na co dzień jakieś 8 milionów.
- Jedna chujowa Dyskietka by Je kurwa podpierdolić, Jedna chujowa Dyskietka by Je kurwa mieć, Jedna chujowa Dyskietka by Je kurwa scalić, Jedna chujowa Dyskietka by Nią kurwa wszystko w chuja rozpierdolić – nieregularnie ok. 30 milionów Nullvirczyków, na co dzień jakieś 8 milionów w prowincjach Rchuj i Hawudepe.
Linki zewnętrzne
Podróżowanie – popularny zabieg kosmetyczny polegający na pociągnięciu różem policzków w czasie podróży. Zwłaszcza ostatniej.
Istnieją różne sposoby podróżowania, jak i różne grupy podróżujące społeczne. Poniżej króciótka lista tychże:
- Podróżowanie różowych blondynek – polega na pokrywaniu różem tych obszarów wiotkiego ciałka lub stroju, które jeszcze nie uległo podróżowaniu, względnie uzupełnianie tych obszarów wyżej wymienionego ciałka vel stroju, z których złuszczyły się warstwy różu.
- Podróżowanie gazonu – polega na obsadzeniu różami najbliższego kwietnika podczas ulatniania się gazu (gdy kurek jest przestawiony na pozycję: gas on).
- Podróżowanie nieboszczyka – polega na podkolorowaniu różem policzków denata, choćby z tego względu, iżjego cera ma zazwyczaj dość niezdrowy wygląd, przez co walory estetyczne pogrzebu mogą być wyraźnie zagrożone.
Czy nie wiesz…
Że o sturmbannführera często potykają się nowicjusze?