Drukarka
Drukarka – przyrząd służący do zwiększania funduszy pieniężnych. Rozróżnia się cztery sposoby zyskiwania na drukarce:
- przystawianie twarzy do drukarki
- przystawianie rąk do drukarki
- drukowanie pustych kartek
- drukowanie pieniędzy
Drukowanie pustych kartek
Pierwszy sposób jest dość mało wydajny, ale dobry na początek, jeśli mamy mało pieniędzy na inwestycję. Właściwie, jeśli mamy drukarkę, niczego więcej już nie potrzeba. Włączamy obojętnie jaki program, udajemy, że chcemy coś napisać, lecz tak naprawdę nic nie piszemy i drukujemy puste kartki. Można je potem spiąć w blok rysunkowy, dorysować długopisem kratkę/linię, i spiąć w zeszyt. Jak wiadomo, takie produkty można sprzedać za niewielkie kwoty, ale jest to dobra metoda na rozkręcenie biznesu.
Drukowanie pieniędzy
Drugi sposób pozwala w bardzo szybki sposób osiągnąć korzyści majątkowe. Niestety, potrzebny jest duży wkład pieniężny, aby rozpocząć produkcję. Potrzebne są dwa zasadnicze produkty:
- złota nitka;
- woda królewska.
Złota nitka potrzebna jest do wzmocnienia pieniędzy, coby się nie podarły. Woda królewska jest potrzebna do stworzenia znaku wodnego na pieniądzu (najczęściej właśnie w kształcie króla). Czas produkcji i nominały wydrukowanych zasobów zależą od wielu czynników, m.in: marki drukarki, kolor ścian w pokoju, opór podłoża na którym stoi, gęstość powietrza i wiele innych.
Plusy
- innowacyjne kształty są dumą postępu w obróbce azbestu w Chinach;
- można drukować i obsługuje papier;
- niektóre modele posiadają kadridż z kolorem przeźroczystym, żeby spacje w tekście ładniej wyglądały;
- z systemu pobierania papieru oraz rolki wiodącej można zrobić nawijarkę srajtaśmy
Minusy
- kadridże posiadają chipset służacy do monitorowania satelitarnego ruchu głowicy drukującej. W ten sposób pracodawcy zbierają dane o efektywnosci pracy pracowników;
- zakup kompletu kadridży jest większy niż zakup drukarki z kompletem kadridży;
- kadridży nie można uzupełnić farbą akrylową;
- ciężko uzyskać kolor gówna nawet z najlepiej wykonananego zdjęcia;
To jest tylko zalążek artykułu o jakimś przedmiocie. Jeśli nie boisz się tego dotknąć – rozbuduj go (artykuł, nie przedmiot).