Prawak

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 16:13, 10 lis 2016 autorstwa Runab (dyskusja • edycje) (+)
(różn.) ← przejdź do poprzedniej wersji • przejdź do aktualnej wersji (różn.) • przejdź do następnej wersji → (różn.)
Idol prawaków
Typowy prawak po „masakrowaniu lewaka”

Prawaczek-robaczek to dobry prawiczek

Lewak o swoim konkurencie

daw. prawdziwek, borowik szlachetny

Bezużyteczna definicja z Wikisłownika w haśle prawak

Prawak – element społeczeństwa popierający wszelkie ruchy uważające się za ostoję prawicy. Prawaków jest tak dużo, że nawet wśród nich jest podział na „lewicowych prawaków” (w Polsce należy do nich ok. 5,7 mln mieszkańców, głosujących na PiS), „liberalnych prawaków” (reprezentowane przez ponad 700 tys. Polaków głosujących na Korwina i/lub oglądających Maxa), „prawicowych prawaków” (ponad 50 tys. osób głosujących na partię Brauna lub inne nacjonalistyczne partię). Prawaki objawiają się poprzez „masakrowanie lewaków” – głównie poprzez internet.

W oczach samych prawaków, przedstawiciel tej opcji politycznej jest bogatym wysokim Aryjczykiem o wyglądzie Mariusza Max Kolonki, mięśniach jak u Hulk Hogana i po czterech fakultetach, który bez trudu masakruje lewaków. W rzeczywistości jest to student o włosach brudasa i pryszczach wielkości Olympus Mons, który miał komisa z matematyki i oblał ustną maturę z polskiego, gdy przyszedł czas na rozmowę, w której należy się wykazać argumentami. Jego masa mięśniowa jest wyrażana w gramach.

Kto jest prawakiem?

Łatkę prawaka może przyczepić tylko feministka/Czarny/Żyd/Muslim/członek KOD-u/wyborca Hillary Clinton. Ty także możesz przypiąć łatkę prawaka! Wystarczy, aby potencjalny kandydat:

Ekspansja prawaków

Ostatnio ilość prawaków gwałtownie się powiększyła za sprawą demokratycznych wyborów – po narodzinach prawicowych ruchów w Węgrzech i Rosji prawaki rozpoczęli wielką wędrówkę ludów. W 2015 roku zdobyli resztę Grupy Wyszehradzkiej – główną operacje ekspansji (tzw. Operacja JCenzura2.svgć Islam) przedstawiono w czeskiej telewizji, słowackim radiu oraz na polskim wykopie. Rok później przeprowadzili niezwykle ważną operację zdobycia bastionu „demokracji” – USA. W ramach rozgrzewki i treningu odbyto próbę na Wielkiej Brytanii, która zakończyła się sukcesem politycznym i gospodarczą klęską. Po obsadzeniu swojego kandydata zwolennicy prawicowych ruchów ogłosili wielki sukces. Głównym celem prawaków jest objęcie sterów w Francji oraz w Niemczech. O ile misja w Paryżu (prowadzona przez Marine Le Pen i jej Front Narodowy) odnosi coraz większy sukces, to w Niemczech pojawiają się opory. Prawacy jednak nie składają broni i ogłoszą swojego prawaka nawet w Berlinie.

Szablon:Ludzie