Gwóźdź logo.svg
Wyniki Gwoździa 2021 już są!
Zobacz jaki tekst z Nonsensopedii zdaniem czytelników jest najlepszy.

Bóbr, który zna 1000 beatów

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Bóbr, który zna 1000 bitów podczas bitowania (Bóbr to ten brązowy bez bluzy).

Cziki cziki bał bał pum bum ssyk…!!!

Bóbr który zna 1000 beatów o tym artykule

Bóbr, który zna 1000 beatówzwierzak, który z początku był trzymany u Bladego Krisa. Uczył go beatboksu. Jednak Bóbr uciekł, gdyż stwierdził że nie jest to fair to, że siedział u Krisa pod marynarką i podkładał pod niego głos podczas programu Mam Talent!, a sam nie dostał niczego w zamian.

W I połowie 2009 roku Bóbr pracował jako aktor reklamowy w telefonii 36i6, gdzie mógł pochwalić się umiejętnościami beatboksu i liczenia do tysiąca. Zrezygnował jednak z pracy w tej firmie, ponieważ został zawstydzony przez TurboDymoMana, który znał 1500 beatów.

Ważnym aspektem jest fakt iż znany bóbr pochodzi z miejscowości Kraczkowa w podkarpackim. Dowodem na to są zdjęcia sfotografowanego bobra w tejże miejscowości. Bóbr wyszkolił się w swej sztuce beatboksu podczas wielu leśnych imprez okolicznej młodzieży, gdzie spożywając duże ilości alkoholu często nie mógł się wysłowić. W oczekiwaniu na kolejne imprezy odliczał od 0 do 1000.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


Centrarek.jpg To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny reklamy. Jeśli denerwuje cię przerywanie reklam filmami – rozbuduj go.