Gwóźdź logo.svg
Masz swój ulubiony tekst z artykułu na Nonsensopedii, który trafia w sedno i rozbawia do łez?

Zgłoś go w konkursie Gwóźdź!

Crash Boy

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Crash Boy – gra ze stajni Technos, w której kierujemy grupą homoseksualistów chłopaków podczas pięcioboju. Naszym celem jest przeprowadzenie ich przez zawody jako zwycięscy i przy jak najmniejszych stratach własnych.

Postacie[edytuj • edytuj kod]

W grze jest aż 5 drużyn po 5 ludzi, w tym 4 drużyny, które możemy własnoręcznie doprowadzić do zgonu na podium. Jedna jest na wyłączność gracza sterowanego przez komputer (pewnie dlatego, że ma super staty). Każda postać ma inne statystyki, które o dziwo wpływają na rozgrywkę.

Dyscypliny[edytuj • edytuj kod]

  1. Bieg przez płotki – trzeba tu uważać nie tylko na płotki, ale także na przeciwnika, który rozpycha się łokciami i kolanami. Wyścig bardzo często kończy się po skończeniu się HP jednego z rywali.
  2. Rzut młotem – przeróbka golfa, w której rzucamy młotem do celu. Wygrywa ten, kto trafi do dołka (sic!) w jak najmniejszej ilości rzutów. Tu też można stracić HP.
  3. Pływanie – analogicznie do biegów, tutaj też się rozpychamy. Dodatkiem jest pasek tlenu – gdy się skończy, wtedy tracimy życie. Topienie przeciwników jest szczególnie zalecane.
  4. Bieg przez przeszkody – biegamy po dachach budynków, korzystając z monocykli i tyczek. Upadek kończy się śmiercią dopiero za trzecim razem.
  5. Kickboxing – dobijamy przeciwników, którzy jakimś cudem przeżyli poprzednie dyscypliny.

Członkowie Komisji Olimpijskiej już kilkakrotnie próbowali włączyć te dyscypliny do Olimpiady[potrzebne źródło] jako pięciobój męski, jednak po wstępnych próbach (i śmierci próbujących) zaprzestano tego procederu. Ponadto wykryto pewne przekłamania w fizyce gry – uznano za niemożliwe przeżycie po ciosie młotem do rzucania w głowę, a już tym bardziej upadek z kilkupiętrowego budynku.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]