Herman Van Rompuy

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Disambug.svg Ten artykuł dotyczy holenderskiego polityka. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.
Farage przeprasza bankierów, którzy poczuli się urażeni porównaniem do Rompuya
Herman Van Rompuy, gdy jest smutny

Naprawdę ma pan charyzmę ofiary losu. I wygląd szarego urzędnika bankowego.

Te słowa kosztowały Nigela Farage'a 3000€, ale mina Rompuya była tego warta

Dlaczego w Niderlandach zawsze przed nazwiskiem jest typ samochodu jakim porósza sie własciciel?? Czy tam wszycsy jeżdżom van-ami?

Słynne słowa Jasia Śmietany, nie wiadomo, co na to Rompuy

Herman Van Rompuy (bardziej znany jako Pan Nikt) – kiedyś wielki przywódca, pierwszy i najwspanialszy prezydent Unii Europejskiej, dziś cień legendy, którą zasłonił Donek. Największe odkrycie polityczne 2009 roku.

Przejdzie do historii jako pierwszy prezydent, którego zna mniej niż 2% obywateli.

Kariera[edytuj]

Zanim Rompuy został odkryty przez liderów Unii, był premierem Belgii i słynął z szerokiego pasma machlojek i przekrętów, które prowadził. W 2009 nagle okazało się, że jest on czołowym europejskim działaczem. Uznano, że jest tak wibitny, iż jakiekolwiek głosowanie uwłaczałoby jego godności i bez zbędnych formalności podsunięto mu pod skostniały tyłek fotel Prezydenta UE.

Nie wiadomo, kto go wybrał, kiedy odbyło się głosowanie i jak można go odwołać. Ale to bez znaczenia. Najważniejsze, że jest z nami!

Uśmiech[edytuj]

Herman Van Rompuy to prawdopodobnie najszczęśliwszy człowiek na świecie. Dowodem jest jego uśmiech, który towarzyszy mu za każdym razem, gdy spotyka się z ludźmi. Nawet gdy spotkania międzynarodowe są pełne powagi, on i tak zachowuje swój nieśmiertelny uśmiech. Podobno, gdy przestanie się uśmiechać, nastanie koniec świata.

Zobacz też[edytuj]