Herman Van Rompuy

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Farage przeprasza bankierów, którzy poczuli się urażeni porównaniem do Rompuya
Herman Van Rompuy, gdy jest smutny

Naprawdę ma pan charyzmę mokrej szmaty. I wygląd szarego urzędnika bankowego.

Te słowa kosztowały Nigela Farage'a 3000€, którą to karę wlepił mu ówczesny przewodniczący PE Jerzy Buzek, ale mina Van Rompuya była tego warta

Dlaczego w Niderlandach zawsze przed nazwiskiem jest typ samochodu jakim porósza sie własciciel?? Czy tam wszycsy jeżdżom van-ami?

Słynne słowa Jasia Śmietany, nie wiadomo, co na to Rompuy

Herman Van Rompuy (bardziej znany jako Pan Nikt) – kiedyś wielki przywódca, pierwszy i najwspanialszy prezydent Unii Europejskiej, dziś cień legendy, którą zasłonił Donek. Największe odkrycie polityczne 2009 roku.

Przeszedł do historii jako pierwszy prezydent, którego znało mniej niż 2% obywateli.

Kariera[edytuj]

Zanim Rompuy został odkryty przez liderów Unii, był premierem Belgii i słynął z szerokiego pasma machlojek i przekrętów, które prowadził. W 2009 nagle okazało się, że jest on czołowym europejskim działaczem. Uznano, że jest tak wybitny, iż jakiekolwiek głosowanie uwłaczałoby jego godności i bez zbędnych formalności podsunięto mu pod skostniały tyłek fotel przewodniczącego Rady Europejskiej.

Nie wiadomo, kto go wybrał, kiedy odbyło się głosowanie i jak (i czy w ogóle) dało się go odwołać. Ale to bez znaczenia. Najważniejsze, że był z nami!

Uśmiech[edytuj]

Herman Van Rompuy to prawdopodobnie najszczęśliwszy człowiek na świecie. Dowodem jest jego uśmiech, który towarzyszy mu za każdym razem, gdy spotyka się z ludźmi. Nawet gdy spotkania międzynarodowe były pełne powagi, on i tak zachowywał swój nieśmiertelny uśmiech. Podobno, gdy przestanie się uśmiechać, nastanie koniec świata.

Zobacz też[edytuj]