Gwóźdź logo.svg
Rabini czytelnicy się wypowiedzieli – są już wyniki konkursu Gwóźdź 2021!
Zobacz który nonsensopedyjny tekst wygrał!

Polskie Radio Program IV

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Tufutufutufutufu! Cztery Gramy! Polski rap!

Nawijka Dużego Pe

Trzy, cztery, gramy!

To również jego cytat

Czwórka – pierwsze w Polsce radio z wizjami

Samo o sobie
Błogosławieni ci co nie widzieli a uwierzyli. Radio z Wizją w pełnej krasie.

Polskie Radio Program IV – ogólnopolska (w praktyce dostępna w ponad połowie całej populacji IV RP[1], a dokładniej w kilkunastu miastach takich jak Krakał, , Toruń, Stettin, Katowice, Białystok, Poznań, Rzeszów, Koszalin, Kielce, Opole, Olsztyn) stacja radiowa, dawna alternatywa dla żydowskiego radia Roxy FM[2], do 1 września 2016 była na UKF-ie, bo od tego dnia na tej pojawiła się PiS-owska propaganda w postaci TVN PRL24 jako prezent na dobrą zmianę.

Przed laty była to bardzo popularna stacja, lecz po tym jak prezesem został niejaki Sobala (notabene były didżej Eski) większość prezenterów przeszła do wyżej wspomnianej stacji. Stacja słynie z tego, iż po okresie, gdy na jej antenie gościło „ciężkie” granie typu Rammstein czy Disturbed, dziś jest herezją ograniczoną do dwugodzinnego pasma we wtorkowe wieczory. W międzyczasie radio zmieniło nazwę dwa razy, dwa razy spadła słuchalność i co najważniejsze – w styczniu 2011 roku ruszył epicki projekt Radia z Wizją. Jej znikoma oglądalność doprowadziła do upadku projektu po 3,5 roku od jej uruchomienia.

Prezenterzy stacji słyną z arcyciętych ripost polegających na odpisywaniu spamem na spam na fejsie i czytania na antenie wybranych opinii z twarzoknigi po przebrnięciu przez wyżej wymieniony spam typu Ojejki co teraz leci bo w radiu nie pokazują obrazu i nie ma podpisów do teledysków? czy też CZWÓRKA kocham WAS♫♪♫♪ Radio numer jeden xDE.

Co można usłyszeć lub zobaczyć w Czwórce?[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

  1. Za sprawą słabo popularnej technologii radia cyfrowego DAB+
  2. Do upadku radia 31 stycznia 2014
  3. No jak to co? Jeśli mieszkasz na IV piętrze zrzucenie komputera z okna jest najlepszym lekarstwem na wszystkie problemy.
  4. Nie tego ze Smerfów