Moderus Beta

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Pierdut-bum-trr-trr-ta-ta-tam

Owy tramwaj o tym artykule
Oni już po ciebie jadą!

Moderus Bieda Beta („Frankensztajn”, „Parówa”, dla kujonów: Moderus Beta MF02AC) – wyrób tramwajopodobny produkowany na bazie nieśmiertelnej stopiątki przez Modertrans Poznań. Biedami Betami w postaci zmodernizowanych szrotów z Niemiec jeżdżą gdańszczanie i elblążanie. Jako nowy ten szajs trafił do Wrocławia, do hanysów, do Pyrlandii, do Szczecina, a nawet za granicę!

Przybliżony skład[edytuj • edytuj kod]

  1. Złom metalowy;
  2. Kabanos;
  3. Resztki czegoś;
  4. Części polskiej dumy.

Zrób to sam[edytuj • edytuj kod]

  1. Wypatrosz stopiątkę;
  2. Wytnij i wklej środek czegoś jeszcze;
  3. Ozdób to co wyszło częściami Polskiego Fiuta Fiata i kebabem.

Wrażenia z jazdy[edytuj • edytuj kod]

Jazda tym cudem techniki daje niesamowite wrażenia dzielą się one na:

  • Dźwięki

Razem ze stopiątką wydaje niesamowite dźwięki. Od okrzyku bojowego moherów aż po słynne trzaski. Jazda z otwartymi szybami skutkuje niesamowitymi doznaniami zastępującymi LSD, co czyni go jedynym znanym ludzkości przecinakiem, który daje wpierdol dźwiękiem.

  • Elektrowstrząsy

Przy jeździe po rozjazdach i zakrętach torach „Parówa” trzęsie się jak galareta co usposabia pasażerów do ponownego przyjrzenia się swemu posiłkowi.

Wrocław i jego Bety[edytuj • edytuj kod]

Miau, to fakt!
Kot Wrocek zatwierdził ten artykuł!
Wykolejone tramwaje i przewalanie kasy na głupoty będą Ci dane, gdy powiesz do monitora „dziękuję pan kot Wrocek”.

W smarem i błotem płynącej stolicy Dolnego Śląska Bieda Beta nie ma łatwego życia. Ciągle ktoś bezpodstawnie na niego psioczy, Wredny Autobus z Wrocławia co parę dni ciśnie z niego bekę, to samo z największym Moderkowym wrogiem – Pesą Twist, która uzurpuje sobie prawo do bycia niby najlepszym wrocławskim tramwajem[1]. Ponadto – Wredna Pesa z Bydgoszczy fałszuje wyniki ankiet w internetach, tak, by to Twisty (tfu!) w nich wygrywały. Wrocławianie kochają wchodzić po schodach Moderusa i właśnie tych 75% niskiej wysokiej podłogi umożliwia dodatkowe atrakcje, niedoceniane przez mieszkańców – wcześniejsze wysiadki pomiędzy przystankami, bo drzwi się zjeCenzura2.svgały i ludzie wypadają.

Przypisy

  1. W rzeczywistości to przecież Beta jest najnowocześniejszy, ŻADEN INNY TRAMWAJ NIE MA W TYM POBlad.pngBANYM MIEŚCIE GNIAZDEK USB! TYLKO MODEREK!


Znak A-34.svg To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny transportu. Rozbuduj go – nie przejedziesz się na tym.