NonNews:„Złote Ziemniaki” rozdane po raz drugi!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

1 stycznia 2010

Uwaga!
Warning / Achtung / Pozor / Внимание / Figyelem

To są wyniki plebiscytu „Złoty Ziemniak 2009” na najbardziej nonsensopedyjne cosie minionego roku
ZŁOTY ZIEMNIAK

„Złote Ziemniaki” – konkurs mający na celu wyłonienie "najnonsensopedyjniejszych" cosiów w roku 2009. Na wzór edycji zeszłorocznej zwycięzcy zostali wybierani komisyjnie przez grupę nonsensopedystów na wczorajszej imprezie. Wyniki mogą wydawać się nieco porypane, albowiem jurorzy byli po ostrej dawce oglądania 4chana. W każdym razie, wybrani zostali laureaci w kategoriach: Aktor/Aktorka, Film, Piosenkarz/Piosenkarka/Zespół, Utwór muzyczny, Gra, Strona internetowa, Polityk, Sytuacja, Cytat, Dziennikarz, Sportowiec/Sportsmenka i Osoba znana z tego, że jest znana. Zostało rozdane również trofeum specjalne dla bliżej niezidentyfikowanego obiektu/sprawy/bądź jeszcze czegoś innego, co nas zaskoczyło jak jasna cholera, a mianowicie Wielki Ziemniak 2009.


W kategorii Aktor 2009 nagrodę "Złotego Ziemniaka" otrzymał…[edytuj]

Wieleba.jpg
Daniel Wieleba

Złoty Ziemniak po raz drugi! W tamtym roku otrzymany w kategorii Dziennikarz, w tym roku zasłynął bardziej jako aktor. Występ w Jak Oni śpiewają, programie Jazda figurowa oraz rola konferansjera w barze karaoke w serialu Samo Życie – rozkręca się Pan, Panie Danielu! Nonsensopedia lubi promować młode, zdolne i nonsensopedyjne talenty i tymże motywujemy przyznanie tej nagrody. Życzymy dalszych sukcesów zawodowych! Proszę nigdy nie zapomnieć o Pańskim Fanklubie!


W kategorii Film 2009 nagrodę "Złotego Ziemniaka" otrzymał film…[edytuj]

The Cullen family-7228.jpg
"Zmierzch"

Na kolana chamy, Boski Edward przed Wami! Tak, połączenie Titanica, Martwicy Mózgu i serialu Hannah Montany zdobywa tę oto nagrodę za film, z którego oglądania nonsensopedyści mieli najwięcej "radości". To także motywacja dla producentów, aby tworzony sequel był równie dobry. Moderatorzy już nie mogą doczekać się fali fanek szturmujących artykuły opisujące tłajlajtowe opowieści dziwnej treści. Ta…


W kategorii Piosenkarz 2009 "Złotego Ziemniaka" otrzymał…[edytuj]

Stachursky

Złoty Ziemniak dla najlepszego objawienia muzycznego 2009 roku wędruje do Żółtej Magnetycznej Gwiazdy. Nie da się ukryć, że Pan Jacek zasłużył sobie na to wyróżnienie głównie dwoma utworami – Dosko i Jam jest 444. Nie wiemy co owy artysta zażywa, ale to jest dobre. Termin dosko na stałe wszedł do jakże bogatego słownictwa nonsensopedystów. Zatem przyznanie tej zaszczytnej nagrody komuś innemu byłoby hipokryzją.


W kategorii Utwór muzyczny 2009 "Złotego Ziemniaka" otrzymało…[edytuj]

„Dawaj na ring!”

Dawaj na ring, dawaj na ring, zaraz Cię zniszczę, zaraz Cię zniszczę! – tak brzmi charakterystyczny i tytułowy wers tej piosenki autorstwa Krystiana Pudzianowskiego. Utwór rozsławiony poprzez walkę Pudzianowski versus Najman. Zagrany, podczas gdy brat artysty wchodził na ring. Wyglądało to tak, jakby brat groził bratu… Nonsensem zalatywało także to, iż wejście Pudzianowskiego na ring, jak i sama piosenka, trwała dłużej niż walka. Zaiste, Złoty Ziemniak się należy.


W kategorii Gra 2009 "Złotego Ziemniaka" otrzymuje…[edytuj]

OF.jpg
Oak Flat

Nie wiecie co to jest? Szczęściarze… „Oak Flat” to stary, chodzący na wierszu poleceń symulator obsługi elektrowni atomowej. Niektórzy nonsensopedyści wręcz zagrywali się tym na śmierć. Oprócz typowego trybu, czyli trzepania kasiory za produkcję elektryczności stworzyliśmy także tryby o dźwięcznych nazwach, takie jak: Płynny rdzeń, Co się stanie jak odkręcę wszystkie zawory…? oraz Usmaż personel!


W kategorii Strona internetowa 2009 "Złotego Ziemniaka" otrzymuje…[edytuj]

MW-PL.jpg
MaszWpierdol.pl

Masz z tym jakiś problem?! Co prawda, strona nie jest tak doskonała jak zeszłoroczny laureat, ale nie bądźmy monotematyczni. Trzeba promować nowe portale z pomysłem! Taki jest właśnie nasz zwycięzca! Urzekła nas urocza idea, bogactwo strony oraz linkowanie do nas, a jak! Niech ta nagroda będzie dobrym zwiastunem przyszłej sławy owej strony.


W kategorii Polityk 2009 "Złotego Ziemniaka" otrzymuje…[edytuj]

Obama Snide.tv.png
Barack Obama

Yes, he can. Został prezydentem, dostał Nagrodę Nobla, a teraz przyszedł czas na najwyższe wyróżnienie. Sytuacje takie jak walka z muchą, strzelenie se browarka w Białym Domu, sprawa z kupieniem psa i inne sympatyczne aferki, podpompowywane jak nigdy przez nawet najpoważniejsze portale, zabraniają nam wręczyć tej nagrody komukolwiek innemu.


W kategorii Sytuacja 2009 "Złotego Ziemniaka" otrzymuje…[edytuj]

DodaiNergal.jpg
Związek Nergala z Dodą

Ale… Co oni właściwie zrobili poza byciem parą – zapytał jeden z nonsensopedystów. Nic. I o to właśnie chodzi! – odpowiedział drugi. Podobno, że jak się zmiesza różowy z czarnym do wyjdzie bury. No, ale małego zambo jak nie było, tak nie ma. Nadal czekamy. Jesteśmy także ciekawi, kiedy ślub. I jeszcze bardziej ciekawi, czy kościelny. Żeby takie widowisko prowadzić, to Krzysztof Ibisz by do seminarium wstąpił. Pożyjemy – zobaczymy.


W kategorii Cytat 2009 "Złotego Ziemniaka" otrzymuje cytat…[edytuj]

„Jestem hardkorem!”

Czy komentarz jest potrzebny? Któż nie zna tego memu? Niezliczone przeróbki najsłynniejszego polskiego kaskadera zalewają Internet i częściowo przechodzą w świat biznesu. Nawet na naszej-klasie można sobie było kupić cztery certyfikaty odznakę hardkora. Zawiązał się komitet, aby wspinanie się po piorunochronie kablu od Internetu zostało dyscypliną olimpijską. Wówczas polscy hardkorzy będą mieli okazję zdobyć Złotego Ziemniaka w kategorii Sport. Amen.


W kategorii Dziennikarz 2009 "Złotego Ziemniaka" otrzymuje…[edytuj]

Kamil Durczok

Ale ten Ziemniak jest upier… Yyy… Nieważne. Nikt nie sądził, że pan Kamil może zostać kolejnym wcieleniem mistrza ciętej riposty. Ale, nie będziemy tego roztrząsać. Proszę zobaczyć, że Kamil wkur…, znaczy, zdenerwował się w słusznej sprawie. Bo pokazywanie ludziom uj… ufajdanego stołu, odkąd zlikwidowali ten przerywnik to siara jest, nie?


W kategorii Sportowiec 2009 "Złotego Ziemniaka" otrzymał…[edytuj]

Supermalysz.jpg
Adam Małysz

No, bo po prostu jest najlepszy, no. Zdobył w zeszłym roku Mistrzostwo Polski, znowu. I jest git. Nawet jak umrze, to będzie git. Znaczy, wtedy by nie było git, tylko on by był dalej git. Chociaż wtedy, to nawet jak bym skakał dalej… Skacząc z krzesła… Ale i tak by Małysz był najlepszy. Sądzisz, że to głupie? A co, może piłkarzów byśmy mieli nagrodzić, co? Weź się, nie znasz się…


W kategorii Osoba znana z tego, że jest znana 2009 "Złotego Ziemniaka" zdobyła…[edytuj]

Mucha Anna.jpg
Anna Mucha

A właściwie, to kim ona jest? Konferansjerką, tancerką, aktorką, działaczką charytatywną? No… W dzisiejszym świecie, kiedy na głupków wychodzą ludzie o konkretnych miejscach w show-biznesie, ludzie uniwersalni zostają spychani na boczny tor. Jednak pani Ania się nie dała i niczym skała-opoka trwała na swym stanowisku osoby znanej z tego, że jest znana. I co najważniejsze – jak na dzisiejsze realia, nawet z klasą, jeżeli takiego wyrażania w stosunku do gwiazd można użyć…


Specjalną nagrodę "Wielkiego Ziemniaka 2009" dostaje…[edytuj]

Polkomtel SA

Tak! Nagrodę specjalną otrzymują twórcy TurboDymoMana. To podziękowanie za reklamę. Albowiem rzecznik owej firmy w wywiadzie twierdził, iż artykuł o wyżej wymienionym superbohaterze jest ich autorstwa. Później, jak ludzie zaczęli być oburzeni, to już ich autorstwa taki do końca nie był… Ale my się nie gniewamy, no skąd, reklama się zawsze przyda… Płynie z tego także morał – nie róbcie sobie reklamy na Nonsensopedii, bo to się zawsze kończy oskarżeniami o antysemityzm, rasizm, skrajne lewactwo czy antypolskość, nawet, jak sprawa dotyczy telefonii komórkowej…

Źródło[edytuj]