Kniaziowskie: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
M (Wycofano ostatnie edycje autorstwa 155.133.14.43; przywrócono ostatnią wersję autorstwa SH3VEK.)
Znacznik: rewert
 
(Nie pokazano 23 wersji utworzonych przez 14 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
[[Grafika:kniaziowskie-1078.jpg|thumb|right|200px|Szacowna etykietka]]
[[Plik:Kniaziowskie-1078.jpg|thumb|200px|Szacowna etykietka]]
''Kniaziowskie'', potocznie zwane ''Kniaziem'' bądź ''Słodkim Winem owocowym Marki Kniaź'' (ale to nazwa bardziej wyrafinowana i nie do wypowiedzenia "pod wpływem") wśród tutejszych żuli i małolatów wspomagających się nim na wiejskich potupankach.
'''Kniaziowskie''' ('''„Kniaź”''') trunek niezwykle popularny wśród [[alkoholik|koneserów]] i małolatów, wspomagających się nim na wiejskich potupankach.
Jedyną wadą (jak dla mnie) tego niebiańskiego trunku jest jego cena, no bo 4.75 to kawał pieniądza... Ok jest jeszcze jedna wada- korek. Jeśli masz ochotę walnąć bełta na szybko nie kupuj Kniazia!


== Charakterystyka ==
Kniaziowskie zawdzięczamy Warwinowi (chodź wypowiadając "wyrafinowaną nazwę" w/w błędnie podajemy markę trunku) i chwała mu za to.
Wino śmiało można zaliczyć do [[tanie wino|siarkofrutów]], aczkolwiek cena (to jest 4,20) świadczy o „wyższej półce”. Nie wykryto jeszcze smaku wina, albowiem siarka całkowicie go zagłusza. Stężenie procentowe [[siarka|siarki]] szacuje się na 12 wolt, lecz żeby się dowiedzieć, co w „Kniaziu” siedzi, trzeba wykuć na pamięć całą tablicę Mendelejewa.


== Zastosowanie ==
Ogólnie rzecz biorąc winko jest bardzo smakowe ( ni to wiśnia ni jabłko ale wchodzi) lecz mało kopiące przynajmniej w moim przypadku. Zawartość siarkofruta szacuje się na 12 wolt, lecz żeby się dowiedzieć co w Kniaziu siedzi trzeba wykuć na pamięć całą tablicę Mendelejewa i jeszcze trochę. Istnieją oczywiście jednostki, którym po pół litrze Kniazia 'zbiera się na wspomnienia bełtopodobne' ale to inny rozdział a w niektórych przypadkach nawet cały tom. Śmiało mogę stwierdzić, że Kniaziowskie doskonale nadaje się na takowe wspominki, jest również niezastąpiony w przypadku koncertu, pogrzebu, wesela, chrztu lub gdy po prostu mamy ochotę wychylić mamrota z kumplem.
Doskonale nadaje się na różnego typu imprezy. Jest niezastąpione w przypadku [[koncert]]u, wesela, chrztu, komunii i im podobnych (nie wyłączając pogrzebu) lub gdy po prostu mamy ochotę wychylić mamrota z kumplem.


== Sposób podania ==
Najlepiej smakuje zagryzane L&M ruskimi za 4,50 lub bułeczką (prawie jak warzywne danonki).
Najlepiej smakuje z kubeczka plastikowego, z bułeczką.
Jeśli chodzi o sposób spożycia powszechnie wiadomo, że z gwinta smakuje najlepiej lecz można podbijać świat także z kubeczków plastikowych zakupionych w sklepie na ul. Sikorskiego za 1,20 (kolejny wydatek ale cóż zdarza się...)


{{Napoje}}


[[Kategoria:Tanie wina]]






By Pina2.

Aktualna wersja na dzień 19:29, 25 gru 2019

Szacowna etykietka

Kniaziowskie („Kniaź”) – trunek niezwykle popularny wśród koneserów i małolatów, wspomagających się nim na wiejskich potupankach.

Charakterystyka[edytuj • edytuj kod]

Wino śmiało można zaliczyć do siarkofrutów, aczkolwiek cena (to jest 4,20) świadczy o „wyższej półce”. Nie wykryto jeszcze smaku wina, albowiem siarka całkowicie go zagłusza. Stężenie procentowe siarki szacuje się na 12 wolt, lecz żeby się dowiedzieć, co w „Kniaziu” siedzi, trzeba wykuć na pamięć całą tablicę Mendelejewa.

Zastosowanie[edytuj • edytuj kod]

Doskonale nadaje się na różnego typu imprezy. Jest niezastąpione w przypadku koncertu, wesela, chrztu, komunii i im podobnych (nie wyłączając pogrzebu) lub gdy po prostu mamy ochotę wychylić mamrota z kumplem.

Sposób podania[edytuj • edytuj kod]

Najlepiej smakuje z kubeczka plastikowego, z bułeczką.