Biuletyn informacyjny na wybory prezydenckie w Polsce 2010

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Medal.svg
Jedyny słuszny kandydat, omyłkowo nieumieszczony na kartach do głosowania

My, Nonsensopedyści zawsze przejmujemy się losem naszego państwa. Martwimy się więc o to, iż nasze społeczeństwo jest niedoinformowane jeśli chodzi o kandydatów na prezydenta w trwających wyborach. Ludzie są manipulowani poprzez fałszywą kampanię medialną organizowaną przez TVP, TVN i Wikipedię. W związku z tym, przygotowaliśmy ten oto obiektywny i niezakłamany biuletyn, dzięki któremu wyborcy będą mogli lepiej się rozeznać wśród kandydatów, gdyż w przeciwieństwie do TVP, my zaprezentujemy więcej niż tylko dwóch kandydatów.

Jarosław Kaczyński[edytuj • edytuj kod]

Mały zakompleksiony socjopata czy prawdziwy polski patriota? Zdecyduj sam.

Profil kandydata[edytuj • edytuj kod]

Wesoły i otwarty człowiek. Idealny kandydat na prezydenta

Jarosław Kaczyński jest kandydatem Prawa i Sprawiedliwości, z czego jasno wynika, iż sam jest prawy i sprawiedliwy. Pełnił funkcję premiera Polski. Jako premier zawsze wyznawał zasady hołdujące prawdziwie chrześcijańskim wartościom, np.: popierał wojnę w Iraku i Afganistanie, był zwolennikiem zwiększenia wpływu Kościoła na władzę, popierał nagrywanie kolegów spotykających się w hotelach z innymi kolegami, skazywania polskich rolników uprawiających miłość fizyczną z zatrudnianymi przezeń kobietami oraz zawsze zwalczał wszelkie przejawy homoseksualizmu. Do tego stopnia, że wyraził swój przeciw wobec homoseksualizmu nie wiążąc się z żadnym mężczyzną.

Jarosław Kaczyński jest wyważonym i doświadczonym politykiem. Zawsze działał w interesie Polski. Jest jednym z nielicznych polityków, który zawsze dotrzymywał słowa[1]. Trzeba też zwrócić uwagę na fakt, iż Jarosław Kaczyński zawsze działał w interesie Polski i wiedział co jest dla niej słuszne, a co ważniejsze, zawsze był chętnie wysłuchiwany przez ważnych polityków. Jarosław Kaczyński zawsze chętnie spotykał się z prezydentem i zawsze chętnie doradzał mu jakie działania powinien przedsięwziąć. Trzeba tu też zaznaczyć, że Jarosław Kaczyński jest politykiem, który zawsze był skłonny do ugody i kompromisu tak długo, jak wszystko było tak, jak on sobie tego życzył.

Ponadto chcielibyśmy zaznaczyć, iż Jarosław Kaczyński nigdy nie przeszedł żadnej metamorfozy, jak sugeruje nam TVN. On zawsze był spokojny, ułożony, przyjazny i miły. To tylko zakłamana telewizja próbuje zamącić w głowach społeczeństwu!

Dlaczego warto głosować na Jarosława Kaczyńskiego[edytuj • edytuj kod]

 • Jego brat zmarł – dlatego należy mu współczuć i pocieszyć go, głosując na niego w wyborach.
 • Ma dar przekonywania innych – to pożądana cecha u każdego polityka. Kiedy premierem był Kazimierz Marcinkiewicz, Jarosław Kaczyński zawsze miał wpływ na kierunek polityki. Co więcej, zawsze potrafił doradzić swojemu bratu, świętej pamięci Lechowi Kaczyńskiemu przy podejmowaniu trudnych, prezydenckich decyzji. Jarosław Kaczyński ma idealne predyspozycje, aby być prezydentem.
 • Jest doświadczony – definitywnie Jarosław Kaczyński musi być doświadczony. Jeśli założymy, że doświadczenie nabywa się z czasem, to Jarosław Kaczyński, parający się polityką od czasów studenckich, ma ogromne doświadczenie, a to jest bardzo ważne.
 • Jest bohaterem wojennym – Jarosław Kaczyński niejednokrotnie wykazał się odwagą, wysyłając kontyngenty polskich żołnierzy do Iraku czy Afganistanu. Dzięki jego odważnym decyzjom, wielu polskich żołnierzy mogło przysłużyć się dla naszego kraju. Ktoś mógłby powiedzieć, że te wojny nie są nam potrzebne, ale przecież Jarosław Kaczyński utrzymywał te wojska po to, aby pokazać światu arabskiemu, że z Polską nie wolno zadzierać, odstraszając tym samym terrorystów od dokonywania w Polsce zamachów terrorystycznych.
 • Był prześladowany przez system komunistyczny – Jarosław Kaczyński zawsze walczył z wszelkimi przejawami komunizmu, a jako taki był obiektem do ataków komunistycznej władzy. Bezpieka go torturowała, a każdy wie, że tortury zostawiają nieodwracalne ślady w psychice człowieka.
 • Wygląda tak samo jak poprzedni prezydent – to definitywnie mocny argument w talii kart Jarosława Kaczyńskiego. Jego świętej pamięci brat pozostawił na świecie jakiś obraz, który został skoloryzowany po katastrofie w Smoleńsku. Ludzie szybko zapominają, więc widząc Jarosława Kaczyńskiego jako prezydenta, nie pamiętaliby o katastrofie, ale podświadomie przywoływaliby pozytywne odczucia wobec oglądanej osoby[2]. To by wzmocniło pozycję Polski na arenie międzynarodowej.

Dlaczego nie warto głosować na Jarosława Kaczyńskiego[edytuj • edytuj kod]

 • Nie sięga głową ponad standardowe mównice ustawione w siedzibach różnych organizacji międzynarodowych – to jest definitywnie problem, gdyż wtedy twarz Polski nie byłaby widoczna przez drewnianą czy inną nieprzezroczystą mównicę.
 • Popiera wojnę w Iraku i Afganistanie – akurat kiedy wszyscy są już tymi wojnami znudzeni.
 • Nie ma prawa do konta w banku – to definitywnie wada Jarosława Kaczyńskiego. Jak człowiek, który nie potrafi wypełnić kwitów w banku może podpisywać ustawy i reprezentować Polskę za granicą!? Choć z drugiej strony, to może oznaczać, iż Jarosław Kaczyński chroni swoje pieniądze przed bankami i dodatkowymi podatkami. To bardzo rozsądne działanie.
 • Nie ma prawa do Internetu – Jarosław Kaczyński nie korzysta z Internetu. Wydawać by się mogło, iż jest to śmieszne, ale tak naprawdę jest to rozsądne posunięcie, gdyż dzięki temu Jarosław Kaczyński unika ataków hakerów i zawirusowania komputera swojej mamy.
 • Nie ma prawa do żony – mama Jarosława Kaczyńskiego zawsze chroniła synka przed wpływem innych kobiet. W związku z tym, Jarosław Kaczyński mądrze ich unika.
 • Żyje z kotem – no już bez przesady. Wielu ludzi żyje z kotami.

Bronisław Komorowski[edytuj • edytuj kod]

Jak zwykle śpi w pracy. Czy taki człowiek może pełnić najważniejszy urząd w Polsce!?

Czy ktoś kto nosi stalinowskie wąsy może być prezydentem!? Czy można powierzyć tak odpowiedzialną funkcję komuś, kto nie pełnił żadnej poważnej funkcji publicznej, jakiemuś byle posłowi czy Marszałkowi!? Zdecyduj sam.

Profil Kandydata[edytuj • edytuj kod]

Bronisław Komorowski jest kandydatem Platformy Obywatelskiej, wspieranej przez masonów i liberałów.

Bronisław Komorowski urodził się w Cottbus w Niemczech. Tam jego ojciec przeprowadził się z Rosji. Ale Bronisław Komorowski twierdzi, że jest Polakiem. Jego rodzina zagarnęła ziemię na Śląsku, która powinna trafić w ręce prawdziwych repatriantów, a nie tych udawanych.

Bronisław Komorowski posiada majątki ziemskie, więc jest burżujem i szlachcicem. Niemiecko-rosyjskim burżujem i szlachcicem, ale twierdzi, że leży mu na sercu dobro społeczne. To bzdury, gdyż wszyscy wiedzą, że burżuje i szlachcice nigdy nie dbali o dobro społeczeństwa, tylko swoje.

Dlaczego warto głosować na Bronisława Komorowskiego[edytuj • edytuj kod]

 • Nie jest Jarosławem Kaczyńskim – to mocny argument w rękach Bronisława Komorowskiego. Zasadniczo to jedyny argument, którym kierują się jego potencjalni wyborcy, którzy z niewyjaśnionych powodów obawiają się prezydentury Jarosława Kaczyńskiego.
 • Posługuje się takimi hasłami wyborczymi jak „patriotyzm”, „współpraca”, „dobro społeczne” i „przyszłość”[3].
 • Ma wąsy trochę przypominające wąsy Józefa Piłsudskiego – tak, Bronisław Komorowski posiada zarost na twarzy, który w odpowiednich okolicznościach może przypominać zarost wojskowego dyktatora Polski z okresu międzywojennego. Bronisław Komorowski ma ewidentne predyspozycje do zostania dyktatorem.
 • Uroczo się uśmiecha – jak niepełnosprawne dziecko, ale to też jest urocze na swój sposób.

Dlaczego nie warto głosować na Bronisława Komorowskiego[edytuj • edytuj kod]

 • To na pewno on zestrzelił Tupolewa – w końcu to on najwięcej zyskał na katastrofie w Smoleńsku. Po śmierci prezydenta to właśnie Bronisław Komorowski może udawać prezydenta.
 • Ma wąsy przypominające wąsy Józefa Stalina – to bardzo groźna cecha Bronisława Komorowskiego. Wszak wszyscy wiemy, jaki terror siały rządy Stalina. Nie chcemy chyba, aby nastały podobne rządy za Bronisława Komorowskiego!
 • Nie widzi rzeczy oczywistych – kiedy zalało pół Polski, on tego nie widział i nic nie zrobił!
 • Chce zlikwidować armię i zostawić Polskę bezbronną – Bronisław Komorowski chce odebrać mundurowym emerytury! W efekcie wszyscy mundurowi się zwolnią, a Polska zostanie bez policji czy armii na pastwę losu Niemiec i Rosji (z którymi wiążą go konotacje rodzinne i domicylu)!
 • Jest dzieciorobem – ma piątkę dzieci! Toż to patologia! Jak człowiek, który nie wie jak używać prezerwatyw, może wiedzieć jak podpisywać ustawy, czy umowy międzynarodowe!?
 • Jest erotomanem – w jego przemówieniach pojawiają się odniesienia do pięknych kobiet. Bronisław Komorowski myśli tylko o seksie!
 • Jego żona jest brzydka – w sumie już lepiej nie mieć pierwszej damy.
 • Jest za aborcją – Bronisław Komorowski poparł in vitro. A wszyscy wiemy, że in vitro jest jak aborcja! Bronisław Komorowski jest za aborcją!
 • Nie jest Polakiem – co już udowodniliśmy.
 • Więc jest Żydem – jak każdy Rosjanin urodzony w Niemczech.
 • Jest marionetką w rękach Tuska – co wszyscy wiedzą.
 • Jest burżujem – ale udaje komucha.
 • Jest też liberałem – i masonem.
 • Wygląda jak alkoholik – wstyd z nim iść między ludzi!
 • Nie umie przemawiaćBronisław Komorowski przemawia w monotonnym, nudnym, pełnym nowomowy, pustych słów i powtarzających się hasełek, iście komunistycznym stylu. To znaczy, że on może chcieć przywrócić komunę! A za komuny wcale nie było lepiej, tylko ludzie, którzy to mówią, byli młodsi!
 • Bronisław Komorowski korzysta z Wikipedii – czy można powierzyć urząd prezydenta komuś, na czyje decyzje wpływa szatańska Wikipedia skrzywiona poglądami liberałów i masonów!? Czy można zaufać komuś, kto posługuje się notatkami z Wikipedii na spotkaniach z wyborcami!? Żaden zdrowo myślący człowiek nie oddałby głosu na Bronisława Komorowskiego!

Pozostali kandydaci[edytuj • edytuj kod]

Janusz Korwin-Mikke też startuje w tych wyborach…

Janusz Korwin-Mikke

Podsumowanie[edytuj • edytuj kod]

TakKwięc,AzapoznałeśCsię zZprzedstawionymiYobiektywnieŃinformacjamiSnaKtematIkandydatów startujących w przedterminowych wyborach prezydenckich. Mamy nadzieję, że ułatwiliśmy Ci wybór i cieszymy się, że będziesz mógł dokonać właściwego wyboru (nawet jeśli będzie to zły wybór). Ostatecznie jednak twój głos nie będzie miał żadnego znaczenia, gdyż wyboru dokona ogłupiona część społeczeństwa wierząca w sondaże wyborcze.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

 1. Na przykład wtedy, kiedy obiecał, że nie wejdzie z tymi wieśniakami i faszystami do koalicji, to zgodnie z obietnicą nie stworzył koalicji z Platformą Obywatelską.
 2. Nikt przecież nie myśli źle o zmarłym.
 3. W końcu, czy jest coś lepszego niż posługiwanie się takimi pustymi, nic nie znaczącymi hasełkami, w trakcie kampanii?