Nonsensopedia:Spotkania

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spotkania to odbywające się co kilka tygodni zebrania na kanale IRC Nonsensopedii.

Zasady[edytuj]

  • W spotkaniu może uczestniczyć każdy i każdy ma szansę się wypowiedzieć. Logi ze spotkań są dostępne publicznie w logach kanału #nons.
  • Ostateczne decyzje są podejmowane przez administratorów na drodze konsensusu lub głosowania większościowego. Jeśli administratorzy nie doszli do porozumienia lub potrzebują czasu do namysłu, sprawa może zostać przegłosowana później na Porum.
  • Termin spotkania ustala biurokrata po uzgodnieniu z administratorami, tak żeby odpowiadał możliwie jak największej liczbie osób.
  • Listę spraw do obgadania na spotkaniu ogłasza kilka dni przed spotkaniem administracja. Każdy może zasugerować własny punkt do programu, ale powinien się przedtem skonsultować z jakimś administratorem.
    • Do opracowania przedspotkaniowego każdy zarejestrowany użytkownik może dopisać własną propozycję rozwiązania problemu, inne spojrzenie na problem, albo dodatkowy aspekt do przedyskutowania. W żadnym razie to nie jest miejsce na dyskusję, ta się odbywa na spotkaniu.
    • Sprawy na spotkanie są podzielone na sekcje, jeśli chcesz coś dopisać, to oddziel się od reszty poziomą linią (----) i napisz co ci na wątrobie leży. Pamiętaj się podpisać czterema tyldami (~~~~).

Archiwalne spotkania[edytuj]

2020[edytuj]

2019[edytuj]

2018[edytuj]

Przypisy

  1. Wyjątkowo jedna krótka kwestia została omówiona na innym kanale w gronie adminów – chodziło o wybór domeny dla Nonsensopedii po przenosinach. Nie chcieliśmy o tym rozmawiać publicznie żeby nam ktoś tej domeny nie podwędził.