Gwóźdź logo.svg
Masz swój ulubiony tekst z artykułu na Nonsensopedii, który trafia w sedno i rozbawia do łez?

Zgłoś go w konkursie Gwóźdź!

Wikihow

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Breathing is a basic human function, and most of the time you don’t even realize you’re doing it. Yet, it is a very fun activity among many people. You can even do it with friends![1]

Wikihow o oddychaniu z przyjaciółmi

Wikihow – bękart Wikipedii i Yahoo Answers, jest to wiki której celem jest tworzenie opisów z serii „jak to zrobić”. I rzeczywiście, znajdziemy tam poradniki na każdy dosłownie temat, każdy poradnik jest wyczerpujący, często z obrazkami i może czasami użyteczny. W skrócie: elektroda.pl, którą każdy może edytować.

Pomysł na założenie tej aberracji wziął się z tego, że przeciętny czytelnik Wikipedii nie był w stanie zrozumieć żadnego artykułu, gdyż te są pisane przez znawców dla znawców oraz z tego, że kierujący projektem wykazują się swoistego rodzaju aspergerem, przez co z jednej skrajności popadli w drugą i zaczęli we właściwy dla swoich ścisłych umysłów rozpisywać algorytmy wykonywania czynności, które a) tłumaczenia absolutnie nie potrzebują lub b) owszem, wykazują pewien poziom skomplikowania, ale przed podjęciem się ich w 99% przypadków powstrzymuje pytanie po co, do kurwy, ktokolwiek miałby to robić?

Wielkie odkrycia[edytuj • edytuj kod]

Świetnym sposobem na zabicie czasu jest spróbować znaleźć najbardziej niejasne, niepotrzebne lub całkowicie WTF artykuły na wikiHow. Oto przykłady:

Przypisy

  1. Oddychanie jest podstawową funkcją życiową człowieka i przez większość czasu nawet nie zdajesz sobie sprawy, że to robisz. Jest to jednak świetna rozrywka dla wielu osób. Możesz nawet robić to z przyjaciółmi!


Crystal Clear app klaptop.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny informatyki. Jeśli klikasz szybciej niż myślisz – rozbuduj go.