Sadistic.pl

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Piwo – nagroda za najlepszy komentarz

Sadistic.pl – portal internetowy, na którym oprócz zdjęć kotów i cycków, sucharów Halmana i masy innych nieinteresujących rzeczy jest jeszcze ciemna strona, mianowicie dział Hard. Większość zamieszczonych tam wpisów i zdjęć zostawia trwały uraz na psychice, więc wchodzi się tam na własną odpowiedzialność.

Główna[edytuj • edytuj kod]

Tu można znaleźć wszystko, co jest ogólnie dostępne w internecie. Pojawiają się jednorożce srające tęczą, bijące się grube amerykańskie dzieci, zdjęcia słodkich kociąt, Mariusz Max Kolonko mówiący jak jest, Janusz Korwin-Mikke masakrujący lewaków, ale jest też pełno sucharów oraz filmów z YT, w których najczęściej pojawia się motyw cycków, a czasami cycków i kobiety.

Często próbują się przebić materiały z innych stron m.in. Kwejka, JM, jebzdzidy, ale te nienadające się są odrzucane w pizdu. Najbardziej pożądanymi materiałami są te rasistowskie ośmieszające Niemców, Arabów, Murzynów, Cyganów, Amerykanów, pedałów i inne ciemne, dosłownie i w przenośni, narody. W latach świetności na głównej można było zobaczyć to co dziś trafia na harda, o którym później.

Hard[edytuj • edytuj kod]

Najgorsza część polskiego internetu, może poza stroną SLD. Dział Hard dostępny jest tylko po zalogowaniu, co ratuje życie leniwych młodych grubasów, którym wystarczy przeglądanie głównej. Wejście tam odbije się na zdrowiu psychicznym. Znajdzie się tam wszystko, zaczynając od urazów własnych, idąc przez zmiażdzone ciała ludzi, nacinanie się przez emo i urwanych głowach, a na kobietach Sadistica kończąc, czyli tzw. shemale (laska z wiadomo czym). Jednak najgorszym co można tam znaleźć jest niemieckie porno, gdzie głównym aktorem jest albańskie[1] kakao. Pełne dobrego smaku komentarze użytkowników dopełniają klimatu tej części strony.

Użytkownicy[edytuj • edytuj kod]

Specyficzna grupa ludzi. W 95% są to idioci – jedni (większość z nich) nie mają totalnie pojęcia o świecie i są typowymi lemingami, drudzy (zdecydowana mniejszość) też nie mają pojęcia o świecie, ale myślą, że mają, bo czytali teorie spiskowe i literaturę ideologiczną totalnie nie rozumiejąc, co autor miał na myśli, albo że autor był zidiociałym kretynem niemającym podstawowej wiedzy o otaczającym go świecie[2]. Pozostałe 5% to ludzie, którzy wchodzą raz czy dwa razy na Sadistika, myślą coś w stylu „ja pierdolę, co to za gówno?” i wychodzą, by nigdy tam nie wrócić. Wszystkich przedstawicieli tych 95% łączy jedno: czarny humor zamiłowanie do potrawek z płodów zagryzanych spalonymi na wiór sucharami Saharami i radykalne opinie oparte na praktycznie zerowym doświadczeniu życiowym, nie mówiąc już o jakiejkolwiek racjonalnej myśli popartej wiedzą naukową. I ci ludzie uważają się za intelektualistów[3]. Są wśród nich hejterzy, których głównym argumentem jest „nie i ch*j”, gimbusy śliniący się na widok kawałka cycka, obrońcy zwierząt i murzynów (dla większości to to samo), ale można trafić na specjalistów w danej dziedzinie, m.in. księża, prostytutki, lekarze itp. Większość to idioci, tylko z nielicznymi można przeprowadzić konwersację na jakimś poziomie, chyba, że chcesz powyzywać mniejszości etniczne, poprowadzić totalnie bezsensowne i niemerytoryczne dyskusje na różne tematy, pierdolić totalne bzdury o świecie, które nie mają pokrycia z rzeczywistością... to można już zrobić z praktycznie każdą pierwszą napotkaną osobą. Wielu dostaje bana, wystarczy do tego tylko erotyczny komentarz pod zdjęciem żyrafy. {Zaloguj się tam chociaż, a zobacz, że to nie prawda..}

Przypisy

  1. Jak to? Przecież Albania nie istnieje!
  2. Aryjczyk według Hitlera to wysoki, niebieskooki blondyn – tylko gdzie do cholery można znaleźć na Półwyspie Indyjskim blondasa z niebieskimi oczami?.
  3. Serio!