Brainly.pl

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Ile to 2+2?

Typowe pytanie na Brainly.pl

Brainly.pl (do 2017 zadane.pl) – strona, na której przebywa dużo osób, dlatego że nie chce im się myśleć, tylko wolą czekać na gotową odpowiedź.

Użytkownicy[edytuj • edytuj kod]

Pomoc na brainly.pl jest niezastąpiona.

Większość osób zasypujących tę stronę to gimnazjaliści lub uczniowie szkoły podstawowej. Jest również możliwość zapytania z zadań z poziomu liceum/technikum, ale te osoby są bardziej ogarnięte i zwykle nie potrzebują stron ze ściągami. Użytkownicy tej strony internetowej to niezwykle i jakże zawzięci do nauki uczniowie. Codziennie pojawiają się zadania typu „Popatrz na ilustrację i uzupełnij puste miejsca” oczywiście geniusze nie wstawią zdjęcia tej na pewno bardzo pięknej ilustracji tylko myślą, że Bóg im odpowie. Są tu też osoby zajmujące się głównie odpowiadaniem, a raczej „odpowiadaniem” na pytania. Ich wypowiedzi są niezwykle przemyślane i mądre – przykładowo „Też to mam i się cały dzień nad tym zastanawiam. Pomóżcie mi pliiiiisssss!!! PS. Liczę na naj.” Największa aktywność tych użytkowników ma miejsce w godzinach pisania matury, zazwyczaj z urządzeń mobilnych.

Kategorie[edytuj • edytuj kod]

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


Nuvola apps edu miscellaneous.svg To jest tylko zalążek artykułu związany ze szkołą. Jeśli cały czas odrabiasz prace domowe – rozbuduj go.

Réprésentation d'internet.jpg To jest tylko zalążek artykułu o Internecie. Jeśli widziałeś kiedyś stronę internetową – rozbuduj go.