Gwóźdź logo.svg
Jaki jest według ciebie najlepszy tekst na Nonsensopedii? Powiedz nam i zgłoś go w konkursie Gwóźdź!

Przedszkole

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Polskie przedszkole pod wezwaniem
Happy Tree Friends

Przedszkole – kołchoz służący do przetrzymywania dzieci za grubą kasę, w czasie gdy rodzice owych dzieci zarabiają ową kasę na opłaty za owo przedszkole. W tym kołchozie przedszkolaki są zmuszone do nudnego leżakowania i jeszcze nudniejszego bawienia się podróbkami klocków Lego z innymi, wrednymi przedszkolakami.

Przedszkolaki[edytuj]

Małe wredne stworzenia płci nijakiej, o nieskończonych pokładach energii i pomysłach godnych MacGyvera. W szczególności znane są z wykorzystywania wszelakich sprzętów domowych w sposób nieprzewidziany i najczęściej groźny.

Przedszkolanki[edytuj]

Są to istoty które wyrosły z bycia przedszkolakami i przybrały płeć żeńską lub męską. Istoty te zarabiają ową grubą kasę, którą dostają od rodziców przedszkolaków, po czym wydają ją na puzzle dokształcające do wieku lat 15. Praca przedszkolanki polega na ładnym uśmiechaniu się do rodziców przy dostarczaniu oraz odbieraniu dzieci. Czasami zabójcze w stosunku do dzieci.

Pięciobój przedszkolny[edytuj]

Istnieje bardzo specyficzna, uprawiana tylko w przedszkolach dyscyplina sportowa – pięciobój przedszkolny. Jest to następca pięcioboju olimpijskiego. Zwycięzca otrzymuje atrakcyjne nagrody m. in. worek cukierków prawoślazowych, lizaka i roczny zapas szamponu na pchły i gnidy.

Przedszkole szczęśliwego dzieciństwa

Konkurencje[edytuj]

W skład pięcioboju wchodzi pięć konkurencji. Ze względu na ich idiotyczny charakter, podejrzewa się, że wymyślił je naćpany krokodyl.

  • Bieg z jajem – konkurencja polegająca na bieganiu dookoła z surowym jajkiem na łyżce. Musisz przyznać, że jest to z pewnością fascynujący sport z wielowiekową tradycją. I z sensem.
  • Rzut hula-hop – niestety, mimo wielu badań, nie wiadomo co to i na czym polega.
  • Kółko graniaste – patologia matematyczna. Ten kto wykaże się refleksem i padnie na ziemię pierwszy – wygrywa.
  • Skoki w workach – należy dobiec na metę jak najszybciej. Utrudnienie stanowi to, że nogi trzeba trzymać w worku. Dopuszczalne są worki po ziemniakach, węglu opałowym, oraz te z transportu prezerwatyw.
  • Rzut piłeczką pinpongową do wiadra – najgłupsza ze wszystkich. Jeden rzuca piłką o wadze poniżej jednej setnej miligrama, a drugi łapie do wiadra. Na punktację wpływa także współczynnik wiatru.

Ciekawostki[edytuj]

  • Mimo dużego zainteresowania, pięciobój przedszkolny nie został dyscypliną olimpijską ze względu na „niski wiek zawodników”.
  • Istnieje jeden międzynarodowy fanklub pięcioboju. Liczy sobie aż pięć osób w wieku powyżej 67 lat.

Zobacz też[edytuj]

Słownik
Zobacz w słowniku:
przedszkole

NonNews
Zobacz w NonNews temat: