Gwóźdź logo.svg
Wyniki Gwoździa 2021 już są!
Zobacz jaki tekst z Nonsensopedii zdaniem czytelników jest najlepszy.

Hunted

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Pokonany gracz w Tibię grozi huntem

hunted noob huashuashuas

Przeciętna wypowiedź nooba zawierająca groźbę hunted

Masz dedy nubie od mojich kómpli

Groźba hunted w Margonem

Hunted (czasownik huncić) – popularna groźba w Tibii i innych grach MMORPG. Wypowiadający ją gracz sugeruje, że sam lub z kolegami (tak zwaną „gildją”) doprowadzi do deada gracza, któremu grozi, czyli innymi słowy – spuści mu wpierdol. Najczęściej można usłyszeć ją na serwerach Optional PvP (takich, na których nie można zabijać innych graczy). Po jej usłyszeniu ma się 99% szans, że więcej się nie zobaczy wypowiadającego ją gracza. Co ciekawe, groźby w kierunku graczy zazwyczaj kierują nooby o niskim poziomie, nie mogące nawet zaszkodzić lepszemu od niego w każdym stopniu graczowi.

„Bilet hunted”[edytuj • edytuj kod]

Bilet hunted to długotrwały okres huncenia. Rozróżniamy kilka rodzajów tej kary:

  • Jednodniowy – dedasz kogoś tylko przez okres jednego dzionka. Praktycznie nieużywany.
  • Tygodniowy – możesz kosić wroga aż przez tydzień! Jeśli chodzi o częstotliwość używania, podobnie jak z jednodniowym.
  • Miesięczny – jeśli usłyszałeś tę groźbę to i tak nie masz się o co martwić. No chyba, że wypowiedział to highlevel będący pro. Tacy raczej nie odpuszczają. Dość często używany.
  • Roczny – używany najczęściej przez noobków. Jeśli tę groźbę wypowiedział n00b, nie martw się. Prawdopodobnie go już nigdy nie spotkasz. Najczęściej używany rodzaj biletu huncenia.
  • Dożywotni – używany przeciwko wrogom gildji lub znienawidzonym kolesiom ze szkoły jak np. „Bronek z trzeciej ce” lub „Wojtek z pierwszej aa”. Często również mogą Ci nim grozić Dzieci Neostrady. Gorzej jeśli zagrozi Ci tym pr0. Wtedy najlepiej skasować postać w grze.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


Crystal Clear device joystick.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny gier. Jeśli umiesz grać nie tylko na nerwach – rozbuduj go.