Warframe

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Ninjas plays free

Motto Warframe. Twórcy zapomnieli, że ten cytat od paru lat nie jest aktualny

Zamknij ryj, Ordis!

Motto graczy

KuCenzura2.svga, znów mnie wywaliło z misji!

Drugie motto graczy

Crashuj grę!

Najczęściej używane motto graczy

Warframe (również jako Bugframe) – gra polegająca na farmieniu itemów różnej maści. Stworzona przez Digital Extremes na najlepiej zoptymalizowanym silniku graficznym XXI wieku silniku Evolution. Legendy głoszą, że jesteś w niej ninja, ale w każdej misji masz zrobić jak największy rozCenzura2.svgol, czyli istny geniusz w swej prostocie. W grze jesteśmy kierowani przez przemiłą panią o imieniu Lotus, która co chwilę pCenzura2.svgli bez sensu i nieważne jak wielkim jesteś koksem, to zawsze informuje cię o wszystkim, co nieistotne, a o ważnych rzeczach zazwyczaj milczy. Potem okazuje się być bezpłodna[1] i że ma fajne cycki dowiadujesz się od niej, że ma ojca. Lotus się tobą opiekuje, natomiast ojciec to jej kompletne przeciwieństwo i dowodzi armią najbardziej znienawidzoną frakcji w grze, by zabić wszystkich tenno, z którymi jego córka się zadaje[2]. Przy okazji towarzyszy nam Ordis, oprogramowanie naszego statku, które podobno było kiedyś człowiekiem i zostało stworzone po to, by wkCenzura2.svgać graczy[3]

Frakcje[edytuj • edytuj kod]

 • Tenno – czyli my. Naszym celem jest rozCenzura2.svglić całą resztę. Kiedyś byli przydupasami Orokin ale nagle dostali prania mózgu i wymordowali ich na jakimś weselu określanym jako „Bicie bębnów Naga”. Tenno aktualnie składało się i nadal składa z bandy dzieci, którym dano mocarne ponad wszystko zbroje znanymi jako „warframe” i zabiły własnych rodziców, po czym każdego po kolei uśpiono[4]. Obecnymi sojusznikami Tenno są sześć syndykatów, Teshin – dawny bramkarz Orokin, Darvo – handlarz od siedmiu boleści i Cefalon Simaris – uzależniony od badania różnych stworzeń zbiór żółtych, świecących się figur geometrycznych.
 • Grineer – rasa agresywnych bezmózgów, brzydali i śmierdzieli chcący zużyć cały układ słoneczny. W czasach Orokin była klonowana w celu czarnej roboty i zdegradowano im DNA aby się nie namnażali jak wirusy. Po upadku panów idealnych, zaczęli się nadmiernie klonować mając gdzieś, że pochrzaniono im DNA. Dlatego teraz przedstawiciele wyglądają jak gówno, a ich mózgi jeszcze gorzej przez co używają okaleczonej mieszanki języka angielskiego i jakiegoś tam innego, mimo że litery ich języka to jakieś dziwne dziewiątki. Na ich terenach jest jeden wielki syf, złomowiska, fabryki i szlam ostatecznie. Pokażą się specjalne jednostki, które grożą, a boją się podejść na odległość sierpowego.
 • Corpus – ot tacy handlarze, odkrywcy i „mądrzejsza” frakcja. Lubią tylko siebie, liczy się dla nich tylko hajs a nie emocje innych i chcą się non-stop (prawdopodobnie frakcja robiona na wzór rządu polskiego). Noszą na sobie hełmy, które niby mają bronić przed strzałem w głowę, a i tak w 90% giną w ten sposób. Ich armia to z kolei roboty przypominające bardziej raptory niż normalnego mechanoida, to jeden z ukrytych fetyszów tejże frakcji. Nie trzeba chyba wspominać, że do tego wszystkiego mają tarczę i drony, które tę tarczę odnawiają? Najpotężniejsza jednostka tej frakcji to dron, który „stawia” rzyga plackami.
 • Orokin – kiedyś wspaniała frakcja, ale ich własna głupota sprowadziła ich do samozagłady. Teraz pozostało im przejmować władzę nad umysłami pozostałych frakcji i zabijać Tenno swoimi gejami stalkerami. Ich wynalazki łącząc się z Tenno sprawiają, że strzelają z dupy laserami, zabijają wzrokiem, a samym pierdnięciem powalają legiony wrogów. Mimo że są sercem fabuły Warframe to twórcom nie chce się wymyślać zbyt informacji o nich.
 • Plaga – takie coś z takim czymś, miało to być bronią ostatecznego zniszczenia świadomych, ale coś się popsuło przy produkcji. Uwielbiają przewracać, zatruwać i przyciągać graczy do siebie. Jedna z najbardziej denerwujących frakcji, a zarazem najłatwiejsza z powodu braku pancerzy i tarcz.
 • Świadomi – latające roboty wyglądające jak trochę człekokształtne komary. Miały służyć systemowi Tau[5] ale tak nagle zaczęły myśleć własnym mózgiem i bez powodu najechali na Orokin. Armia świadomych składa się z jednostki zwiadowczej, która szczegółowo skanuje każdą żywą jednostkę i sprowadza swoim ziomków jak Tenno za bardzo podejdzie. Inni to żołnierze (dosłownie seby, zawsze wyślą przynajmniej dwóch żołnierzy, żeby zabić jednego, biednego Tenno). Nie dość, że strzelają wybuchowymi laserkami zżerającymi połowe życia (albo całe za jednym zamachem) to jeszcze, by nie byli za słabi to adoptują się do obrażeń broni przez co nawet bomba atomowa zamienia się w letni wiaterek. Na szczęście można temu zapobiec napierniczając w nich promieniem pustki. Od największej aktualizacji dodali bossa pochodzącego z tej frakcji znanym jako Eidolon Teralyst. Nie dość że zwykły osobnik jest trudny do zabicia to jeszcze dodali giganta. Na szczęście w czasach kiedy świadomi nawalali się z orokin, jakiś tam Tenno dał mu bęcki i dzisiaj żeruje po mapie szukając swoich kawałków[6]. Te kawałki żyją i latają jako świecące pudełka i strzelają jakimś wybuchowym światełkiem do wszystkiego co żyje. W przeciwieństwie do poprzedników oni nie adoptują się do ataków z broni co umożliwia ich wytępienie.
 • Stalker – głównym bohaterem tej frakcji jest stalker-cień, który obserwuje cię niczym somsiat. Inne jednostki to podróbki warframe'ów z innym ubarwieniem i ryjem stalkera-cienia. Nie lubi Tenno, zawsze mając usprawiedliwienie dlaczego. W kodeksie dlatego że wymordował bębniarzy orokin, w grze dlatego, że mordują istoty zagrażające całemu układu słonecznemu co uważa jako „niesprawiedliwe”. Dlatego zaprzyjaźnił się z ojcem Lotus, który dał mu kozackie ciuszki i wielki miecz ze swojej części ciała[7]. Przychodzi głównie wtedy kiedy expisz 3 bronie naraz lub warframe. Też adoptuje się do ataków, ale jak dasz mu po ryju, z dupy staje się nieśmiertelny i znika by wkrótce znów mógł ci wpCenzura2.svglić.
 • Niezrzeszony – zwierzątka żyjące w okrutnym świecie warframe. Pozyskuje się z nich towarzysze dla Tenno. Tyle.

Ekwipunek[edytuj • edytuj kod]

Myślisz, że skoro grałeś w inne gry to wiesz jak się tu zdobywa doświadczenie? To się mylisz! Poziom doświadczenia jest podzielony na dwie grupy: pierwszą z nich jest doświadczenie ekwipunku, a drugą – doświadczenie mistrzowskie. Na jeden poziom mistrzowski przypada kilka poziomów ekwipunku.

Najpotężniejsza grupa broni a zarazem najsłabsze to broń biała, można rozróżnić kilka gatunków tej grupy broni:

 • Miecze – podstawowa broń biała, mające najwięcej wariantów na rynku. Niektóre z nich są aż nazbyt skuteczne.
Miecze pojedyncze – pojedynczy kawałek metalu, każda nazwa ma inny kształt, dużo tego jest dostępne.
Miecze podwójne – dwa kawałki metalu w każdej z twoich dłoni, więcej broni, więcej frajdy[8].
Mieczo-Tarcze – masz miecz i tarczę, mieczem zadajesz obrażenia, a tarcza jest dla ozdoby[9].
Maczety – broń służąca do zabijania niczym pirat, słabi przeciwnicy zazwyczaj szybko padają od ataku z typowej maczety.
Nikana – tak naprawdę katana, typowo japoński miecz.
Rapier – rapier, machasz na lewo i prawo z gracją i jeszcze zabijasz.
Biczo-Ostrze – dziwny sztylet z linką.
Pistoleto-Ostrze – broń palna i ostrze w jednym, broń używana jako jedna z silniejszych broni palnych w grze z darmową amunicją, broń także jest nie słyszalna dla wroga bo jest bronią białą, ostrza zadają tyle samo obrażeń co strzelanie.
Wachlarz – wachlarz z ostrzy[10].
 • Broń drzewcowa – zasięg, zasięg i jeszcze większy zasięg. Broń standardowo większa od samej zbroi Warfame.
Drzewce – długa broń zrobiona z metalu albo zmutowanego drewna[11].
Kostur – broń drzewcowa obcięta o parę centymetrów tracąc obrażenia i zyskując szybkość atakowania.
Kosa[12] – rękojeść z ostrzem raczej skierowanym prostopadle do niej.
 • Broń ciężka – ciężkie to i duże, zawsze dwuręczne.
Ciężkie ostrze[13] – ciężki kawałek naostrzonego metalu dwuteownika.
Młoty – długie i podobno ciężkie.
 • Walka wręcz – bronie udające walkę wręcz.
Pazury – metal wystający z kłykci, czasem tnie przeciwnika na kilka kawałków.
Pięści – rękawice bokserskie z funkcją zabicia przeciwnika.
Sparing – broń składająca się z czterech części[14], potrafi zabić przeciwnika.
 • Sztylety – gruba igła z rękojeścią.
Pojedynczy sztylet – jedna gruba igła z rękojeścią.
Podwójne sztylety – dwie grube igły z rękojeścią[15].
 • Glaive – broń biała, którą możesz rzucić by wróciła do ciebie utknęła w ścianie na 5 minut zostawiając ciebie na pastwę losu.
 • Tonfy – takie fajne coś co zabija przeciwnika, zawsze trzymasz dwie tonfy[16].
 • Bicz – zazwyczaj coś dziwnego co potrafi zadać obrażenia, połączone z liną o długości pół kilometra doczepioną do rękojeści.
 • Nunczako – dwa kawałki dziwnego materiału połączone ze sobą w sposób idealny by uderzyć się w kroczę lub głowę zabić przeciwnika.

Warframe[edytuj • edytuj kod]

Ponadto mamy mnóstwo rodzajów Warframe'ów, którymi możemy grać:

Excalibur[edytuj • edytuj kod]

Nazwa od miecza, stworzony do walki nim. Imponuje żeńskim Warframe swoim wielkim mieczem. Zwany również jako Ex, ale nigdy jeszcze nie był w jakimś poważnym związku.Jest całkowitym zaprzeczeniem pojęcia „postać startowa”, gdyż postaci startowe z reguły powinny być słabe. Posiada pewne bonusy do walk mieczami, rapierami i katanami.

Slash Dash – Excalibur, niczym mistrz Kakashi z Naruto zbiera błyskawice w ręce po czym pędzi na oślep, zabijając pojedynczych przeciwników. Umiejętność początkowo przydatna, ale przy wrogach z poziomem 35+ gracze używają jej wyłącznie w celu szybkiej ucieczki ze środka rozpierduchy.

Radial Blind – Excalibur dobywa swojego miecza energetycznego i wyciąga go do góry, oślepiając wszystkich naokoło swoją zajebistością. Oślepieni przeciwnicy giną od jednego ciosu z broni białej, a do tego takie zabójstwa dają dodatkowe punkty doświadczenia. Szalenie skuteczne, w szczególności na wysokopoziomowych misjach.

Radial Javelin – atak obszarowy, polegający na wystrzeleniu do otaczających gracza przeciwników serii włóczni świetlnych. Na przeciwnikach do poziomu 25 działa nawet przyzwoicie, później używanie tej umiejętności podchodzi pod marnowanie cennej energii.

Exalted Blade – umiejętność czyniąca Excalibura jednym z najlepszych DPS'ów w grze. Nasz bohater wyczarowuje sobie snop światła, który następnie bierze w garść i leje nim wszystko co popadnie. Dodatkowo, każde machnięcie tym magicznym mieczem tworzy falę energii, która leci prosto i szybko, zadając obrażenia napotkanym istotom co sprawia, że nie trzeba nawet podejść do wroga, żeby zmienić go w krwawą masę leżącą na ziemi. Jeżeli masz chody u odpowiednich syndykatów, możesz ulepszyć umiejętność, tworząc Chromatic Blade – narzędzie ostatecznej zagłady, które dodaje ataki żywiołowe do i tak już bardzo silnej umiejętności, co pozwala topić pancerze, rozładowywać tarcze i zagazowywać przeciwników, czyniąc Excalibura nad-DPS'em.

Mag[edytuj • edytuj kod]

Niby czarownik, a jednak nie, bo włada magnesami, którymi masz na lodówce. Potrafi zmiękczyć wrogom kości. Fajna umiejętność, czyż nie? Poza tym wygląda jak wychudzona modelka.

Frost[edytuj • edytuj kod]

Pan zimna, jego wygląda świadczy o tym, że przeciwnik ma przerąbane. Jednak jego największym atutem jest postawienie wielkiej lodowej bańki. Może również stunować.

Ember[edytuj • edytuj kod]

Pani ognia, krążą plotki o związku między nią a Grostem. W przeciwieństwie do tankowatego Grosta, jest dpsem. Jej ogień rozpali nawet największego przeciwnika.

Saryn[edytuj • edytuj kod]

Cycki, dupa i trucizna. Wiadomo, że brzmi jak twoja żona.

Nova[edytuj • edytuj kod]

Wygląda skromnie i niewinnie jednak to jeden z najgroźniejszych Warframe. Może trollować swoim teleportem.

Vauban[edytuj • edytuj kod]

Zwany potocznie bałwanem. Potrafi rzucać miny, które łaskoczą przeciwników i linki, o które się przewracają. Taktyczny i do obrony, przez co połowa graczy nie umie nim grać.

Valkyr[edytuj • edytuj kod]

Poza lateksowym ubraniem, potrafi również drzeć się tak, by poprzebijać bębenki okolicznym wrogom. Trwają ciągle rozmyślenia nad tym, czy jest to kot, czy lis.

Ash[edytuj • edytuj kod]

Niby taki najprawdziwszy ninja, a tak naprawdę jest to postać stworzona dla noobów. W pewnym momencie twórcy gry zrobili mu "rework", co poskutkowało odejściem połowy użytkowników tej postaci z gry.

Loki[edytuj • edytuj kod]

To jest prawdziwy ninja, a nie jakiś Ash. Możliwość bycia niewidzialnym, rozbrajania wrogów i teleportacji brzmią czadowo. Poza tym, jeden z największych trolli w tej grze.

Trinity[edytuj • edytuj kod]

W wielu grach chłopcy chcą grać z dziewczynami, ale nie dasz im takiej Saryn, bo zacznie pluć jadem, ani tym bardziej Valkyri, bo zniszczy Ci słuch. Dlatego najlepiej dać im najodpowiedniejszą klasę – supporta.

Inaros[edytuj • edytuj kod]

Faraon, bóstwo. Posiada 2000 HP (gdzie reszta ma 300, phi) i do tego jeszcze mu mało, przez co potrafi sobie zwiększyć pancerz. Jak ma szczęście, to uda mu się wskrzesić, niestety są bardziej OP klasy…

Nidus[edytuj • edytuj kod]

…jak na przykład Nidus. Wiadomo, że plaga jest najbardziej wkurzającą frakcją. Tak, nawet jako Warframe. Tupie jak powalony, rozrzuca macki, masa HP i mnóstwo dmg sprawiają, że czyni rozCenzura2.svgol i ma najlepsze statystyki pod koniec misji.

Titania[edytuj • edytuj kod]

Czytałeś o wróżkach? Takie ładne, urocze i dobre. Nie! Ta wróżka zamiast skrzydełek ma latające brzytwy, więc można sobie tylko wyobrazić jakie rzeczy wyczynia.

Atlas[edytuj • edytuj kod]

Człowiek skała, Mariusz Pudzianowski gry. Może swoim kastetem zamienić bossa w drobny mak. Mimo tego wiele warframe'ów ma więcej hp od niego.

Ivara[edytuj • edytuj kod]

Ma jedno duże oko na całą twarz, strzela z łuku i wygląda jak Robin Hood. Dropi z najbardziej wkuCenzura2.svgjących misji.

Nekros[edytuj • edytuj kod]

Nekrofil, potrafi wykorzystać martwych przeciwników na swoją korzyść.

Mesa[edytuj • edytuj kod]

Taki legalny aimbot, postać stworzona do strzelania.

Volt[edytuj • edytuj kod]

Służy do błyskawicznego robienia misji typu ratunek lub przejęcie, przez co doskonale nadaje się do farmienia kredytów na nowy pistolecik na wodę.

Wukong[edytuj • edytuj kod]

Człowiek-małpa, a przy okazji największy zbrodniarz wojenny.

Banshee[edytuj • edytuj kod]

Służy do zamykania ust innym Warframe. Brzmi to co najmniej dziwnie, ale to prawda.

Rhino[edytuj • edytuj kod]

Postać bardziej tankowata, niż tank z definicji. Rhino jest, dosłownie, czołgiem, którego zniszczenie graniczy z cudem.

Charge – Rhino pruje naprzód, wywracając wszystko na swojej drodze. Przeciwników na poziomie mniejszym niż 20 czeka brutalna dewastacja.

Iron Skin – Rhino tworzy wokół siebie pancerz, stanowiący dodatkową pulę życia, tzn. należy ją zniszczyć, żeby w ogóle można było pomyśleć o dobieraniu się do tego, co w środku. Brak jakiegokolwiek cooldownu sprawia, że po utracie ochrony, można ją odzyskać w trybie natychmiastowym. W przeciwieństwie do swojego odpowiednika z Dark Souls, nie ogranicza w ruchów Rhino.

Roar – Zwiększa obrażenia zadawane przez pobliskich sojuszników, co jest rzeczą bardzo efektywną, gdyż większość buildów daje buff +90%, a buildy pod ability strength dają +165%.

Limbo[edytuj • edytuj kod]

Limbo gud, Limbo fine, everybody gets a chance!

Każdy, kto gra Limbo

No. Limbo no fine.

Cała reszta graczy

ZA WARUDO!

Limbo

Warframe przypominający typowego brytola. Jego hełm przypomina korek analny[17]. Najgorszy z trolli w grze, gdyż zazwyczaj gracze przez jego umiejętności są zamykani w szczelinie. Jego unik zastąpiony ucieczką do innego wymiaru, dzięki której nie można go zadrasnąć, czyniąc Limbo eksperckim narzędziem speedrunningowym.

 • Banish – Limbo wysyła grupę przeciwników do innego wymiaru, gdzie nie mogą oni atakować niczego, sami będąc odporni na broń konwencjonalną tych, którzy znajdują się w "poprzednim" wymiarze. Z jednej strony, pozwala na czasową eliminację silniejszych jednostek z gry, z drugiej, nadaje się do trollingu, ale nie tak dobrego, jak następna umiejętność."
 • Stasis – umiejętność, za którą wielu graczy znienawidziło Limbo. Pozwala na zatrzymanie czasu w alternatywnym wymiarze, paraliżując znajdujących się tam przeciwników, i zatrzymując w miejscu wszystkie wystrzelone tam pociski. Ponowne użycie umiejętności uwalnia wszystko z powrotem, powodując kilkusekundowy krwawy bajzel i przeciążenie słabszych komputerów. Zazwyczaj, zanim jednak to następuje, upływa wystarczająco dużo czasu, by reszta drużyny zdążyła się porządnie wkurzyć, i zacząć obrzucać trolla wyzwiskami na chacie, nie wiedząc, że ten w tej samej chwili siedzi na klanowym, nie drużynowym.
 • Rift Surge – zmienia przeciwników w tykające bomby, które po śmierci wciągają pobliskie jednostki do innego wymiaru. Nie jest to może specjalnie użyteczne, ale z modem Rift Torrent (dodatkowe 30% obrażeń za każdego delikwenta) pozwala Limbo zwiększyć zadawane obrażenia do poziomu biblijnego.
 • Cataclysm – tworzy stopniowo zmniejszającą się bańkę, której wnętrze działa jak alternatywny wymiar. Co siedzi wewnątrz niej, nie może zaatakować tego, co znajduje się na zewnątrz, i vice versa. Dodatkowo, wewnątrz Kataklizmu można zatrzymać czas, a każde użycie skutkuje eksplozją, skalującą się ze sumą zdrowia wszystkich zamkniętych tam przeciwników.

Nezha[edytuj • edytuj kod]

Ni to kobieta, ni to mężczyzna. Ponoć do dzisiejszego dnia trwają spory o to, jakiej jest płci ten oto Warframe(i tak wszyscy wiemy, że jest gejem), lecz Digital Ekstrim rozwiało nasze domysły i potwierdzili, że jest to męski warframe, czyli jest gejem. Społeczność Warframe nie do końca się z tym zgodziła, oświadczając, że "Nezha is a trap", jednocześnie doprowadzając do zakończenia ery wolności słowa na czacie regionalnym.

Octavia[edytuj • edytuj kod]

Warframe „muzyczny”. Doprowadza każdego gracza do kuCenzura2.svgcy. W tym Warframie mamy możliwość tworzenia własnej muzyki, przez co każdy gracz próbuje odtworzyć na nim Darude – Sandstorm, bądź jeśli jest z zamiłowania dupostewiczem, tworzy tutorial i wrzuca na YouTube'a, aby zdobyć aż jedenaście polubień.

Zephyr[edytuj • edytuj kod]

Warframe-ptak. Za pomocą swoich super-hiper-megazajebistych umiejętności tworzy tornada, dzięki którym nasi kochani wrogowie mogą zobaczyć panoramę swej okolicy.

Oberon[edytuj • edytuj kod]

Warframe, którego pragną początkowi gracze i dopiero po kilku misjach orientują się, jaki bardzo głupi błąd popełnili. Wygląda jak koza/owca/baran[18].

Nyx[edytuj • edytuj kod]

Jeśli chcesz przejąć kontrolę nad swoimi wrogami i zmusić ich do mycia toalety w swoim mieszkaniu (jeśli je masz), Nyx będzie dla ciebie idealna.

Mirage[edytuj • edytuj kod]

Iluzja, iluzja, iluzja i rozCenzura2.svgol na misji. Więcej nie trzeba mówić.

Hydroid[edytuj • edytuj kod]

Uwielbia hentai. Jedna z jego umiejętności przypomina macki, które oplatają swoich wrogów. Chyba nie muszę mówić, co one przypominają.

Noob w Warframe[edytuj • edytuj kod]

 • Idzie na najtrudniejszych bossów z brońmi, które mają dopisek „MK-1”;
 • Wybiera na swoje itemy „losowe kolory” mając gdzieś że dzięki temu wygląda komicznie;
 • Jego ranga mistrzowska nie przekracza 2;
 • A jak już chce ją zwiększyć to expi ciągle ten sam item;
 • Twierdzi, że wszystkie bronie greenier są do dupy mając gdzieś, że niektóre są lepsze niż spora część broni orokin;
 • Próbuje dołączyć do innej frakcji;
 • Pakuje do Lokiego mody zwiększające siłę umiejętności;
 • Zakłada na broń, która ma tylko obrażenia żywiołowe mody zwiększające obrażenia fizyczne i dziwi się, że broń ma ciągle te same staty;
 • Walczy ze świadomymi bez użycia promienia pustki i ma pretensje że bronie po jakimś czasie zaczynają ich łaskotać…
 • …jego bronie łaskoczą świadomych bez adaptacji do broni;
 • Twierdzi, że Stalkera nie da sie pokonać;
 • Nie wie, że wrogowie są odporni i podatni na różne żywioły więc chce pociąć np. pancerz ze stopów czy spalić proto tarczę;
 • Chce oswoić Tarana i wziąć go na statek jako zwierzątko;
 • Nie rozumie co zrobić w misji mimo ciągłego tłumaczenia przez Lotus jak idiocie;
 • Jako Nyx kontroluje umysł kamerze bezpieczeństwa;
 • Próbuje zdobyć mody prime na misjach;
 • Robiąc questy na mody riven nie zainstalował go na daną broń i dziwi się, że quest się nie robi;
 • Myśli że widmo innego warframe na złączu to drugi gracz i nie mogąc go pokonać wyzywa go na czacie od cziterów;
 • Kupuje platyne na stronie bez promocji nie mając pojęcia, że może ją zdobyć handlując z innymi graczami;
 • Kupuje kredyty, bronie i warframe'y za platyne;
 • Kupuje schematy na ogniwa orokin, neurody i czujniki neuronowe;
 • Sprzedaje części prime za kredyty;
 • Szuka warframe jakości vandal i wraith;
 • Nie wie, że można sprzedawać tylko schematy do warframe'ów prime więc grozi sprzedającemu reportem za scam;
 • Chce sprzedać graczom warframe, który nie jest prime;
 • Nie wkładając gwiazd do rzeźb, sprzedaje je przez co zyskuje 2/5 ich wartości;
 • Twierdzi, że pomieszczenie w orbiterze to pomieszczenie w statku denesansowym;
 • Twierdzi, że porwanie i uprowadzenie to ten sam typ misji;
 • Szuka misji na Słońcu;
 • Kiedy robi misje na Neptunie, widzi wielkiego Jowisza na niebie przez co zmienia zdanie o położeniu planet w układzie słonecznym;
 • Traktuje Valkyr jako nie wiadomo jaką bogini seksu;
 • Powtarza zadanie tylko po to, żeby zobaczyć cycki Lotus.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

 1. Wiem jak to brzmi, ale ja tego nie tworzyłem
 2. Przykład idealnego ojca
 3. Jednak nie jest tak wkurzający jak Lotus gdyż w przeciwieństwie do niej, można go wyciszyć
 4. Dzieci są niewinne, dlatego Lotus tak się o nich troszczy
 5. Nawet twórcy Warframe nie wiedzą to co jest
 6. Co nie zwalnia go z rozwalania wszystkiego
 7. Można się domyśleć, jaką częścią ciała jest ten miecz
 8. Zazwyczaj miecz pojedynczy podwojony
 9. Legenda głosi, że tarczą też można zadać obrażenia
 10. Przy okazji tańczysz co jakiś czas
 11. Dlatego bronie drzewcowe
 12. Teoretycznie to jest długa broń ale na upartego można mieć kosę która będzie najmniejszą z broni białych
 13. Jest bardzo ciężkie
 14. Jak masz dwie nogi i dwie ręce to dostaniesz dwa ochraniacze na dłonie i dwa na stopy, jeśli nie to masz pecha
 15. Zazwyczaj sztylet pojedynczy w dwóch rękach
 16. Czasem przyciąga przeciwnika jak zatańczysz przy nim
 17. Jeden z powodów dla którego gracze chcą go mieć
 18. Niepotrzebne skreślić