NonNews:Japonia vs. Brazylia (Mundial 2006): Różnice pomiędzy wersjami

M
M
Linia 11: Linia 11:
'''Do przerwy 1:1'''

Drugą połowę zaczynają piłkarze z ''Brazylii''. W 53 i 59 minucie brazylijczycy strzelili bramkę... wszystko więc wraca do normalności. Dostałem właśnei cynk, że w równoległym meczu ''[[Australia]]'' remisuje z ''Chorwacją'' 2:2... Australia w 1/8? 81 minuta - znów gol dla Brazylii... 4:1 to już jest nudne... Ciekawostka: Trafienie Ronaldo było 110 bramką w tych Mistrzostwach... Do 90 minuty sędzia doliczył 3! Ale zabawa... Minuty mijały, a mecz zbierał się ku końcowi tak długo, aż się skończył!

'''Japonia - 1, Brazylia - 4!'''

{{Mundial mecze}}

Wersja z 22:54, 22 cze 2006

Mecz Japonia vs. Brazylia (Mundial 2006) rozpoczął się 22 czerwca o godzinie 2100.

Analiza:

Na stadionie w Dortmundzie zmierzą się drużyny Japonii i Brazylii. Brazylijczycy po dwóch spotkaniach mają na koncie 6 punktów, natomiast Japończycy - tylko jeden. Brazylia gra o pierwsze miejsce w grupie, natomiast Japonia - o awans. Szanse pilkarzy z Azji sa jednak niewielkie. Po pierwsze muszą wysoko wygrać z Brazylią, a po drugie - liczyć na to, że Australijczycy (3 punkty) nie wygrają z Chorwacją lub że Chorwaci (1 punkt) nie wygrają wysoko z Australią. Remis w drugim meczu będzie oznaczał awans Australii, chyba że Japonia wygra z Brazylią rożnicą... trzech bramek.

Teraz Brazylijczycy sluchają i śpiewają swój hymn. Rozbrzmiewa też hymn narodowy Japonii: Kimi Ga Yo. Japońce rozpoczynający spotkanie długo utrzymywali się przy piłce. W pewnym momencie Santos pięknie podał na wolne pole do Tamady, który jednak nie dobiegł do piłki... Właściwie to przez pierwsze 15 minut działo się dużo, ale nic szczególnego, co mogłoby zagrozić utratą gola. Brazylianie nie są dziś zbyt błyskotliwi, choć i tak nie pozwalają piłkarzom Japonii wyjść ze swojej połowy boiska... W 18 minucie Ogasawara zalicza śliczny cross po prawej stronie! ale nic to! nic z tego nie wynikło... Po tej i jeszcze jednej akcji zakończonej zgubieniem piłki przez Makę? Maki? Makiego? Maka? znów Brazylijczycy przejęli inicjatywę. Później było odwrotnie, a potem gra się wyrównała... W 33 minucie padł gol dla...!!!...!!! JAPOŃCZYKÓW!!! Brazylianie starają się wyrównać, jednak nic po tym skoro obrona Japonii spisuje się bez zarzutu! Nadal wyrównana gra... 45 minuta - sędzia dolicza jeszcze jedną i właśnie w niej Brazylijczycy za sprawą Ronaldo doprowadzają do wyrównania. Sędzia połowę kończy jednak minutę później niz przewidywał... OBŁĘD!!!

Do przerwy 1:1

Drugą połowę zaczynają piłkarze z Brazylii. W 53 i 59 minucie brazylijczycy strzelili bramkę... wszystko więc wraca do normalności. Dostałem właśnei cynk, że w równoległym meczu Australia remisuje z Chorwacją 2:2... Australia w 1/8? 81 minuta - znów gol dla Brazylii... 4:1 to już jest nudne... Ciekawostka: Trafienie Ronaldo było 110 bramką w tych Mistrzostwach... Do 90 minuty sędzia doliczył 3! Ale zabawa... Minuty mijały, a mecz zbierał się ku końcowi tak długo, aż się skończył!